Kategorie produktów

  info@wally.com.pl  32 720 94 75
Kontakt

mata magnetyczna z własnym nadrukiem

mata magnetyczna z własnym nadrukiem mata magnetyczna z własnym nadrukiem mata magnetyczna z własnym nadrukiem mata magnetyczna z własnym nadrukiem mata magnetyczna z własnym nadrukiem mata magnetyczna z własnym nadrukiem mata magnetyczna z własnym nadrukiem mata magnetyczna z własnym nadrukiem mata magnetyczna z własnym nadrukiem mata magnetyczna z własnym nadrukiem mata magnetyczna z własnym nadrukiem mata magnetyczna z własnym nadrukiem mata magnetyczna z własnym nadrukiem mata magnetyczna z własnym nadrukiem mata magnetyczna z własnym nadrukiem mata magnetyczna z własnym nadrukiem mata magnetyczna z własnym nadrukiem
mata magnetyczna z własnym nadrukiem
7,80 zł

Mata magnetyczna dostępna jest w dowolnym rozmiarze. Wystarczy skomponować odpowiednią szerokość z wysokością, a cena w naszym sklepie przeliczy się automatycznie.

Mata jest elastyczna dzięki czemu swobodnie przymocujesz ją do metalowych regałów, drzwi samochodu, lodówki, zmywarki.  Matę można wielokrotnie nakładać oraz ściągać z wybranej powierzchni. Zajmuje to dosłownie chwilę i nie pozostawia żadnego śladu.
Produkt jest odporny na warunki atmosferyczne.

Oferowany rozmiar bazowy:  20,0 x 15,0 cm szer. x wys. [cm]
Maksymalny rozmiar w jakim możemy wykonać matę to 120 cm.

Możesz załączyć dowolne zdjęcie lub wybraną grafikę, a my pomożemy w realizacji. Do wykonania maty niezbędny jest plik graficzny do druku. Jeśli nie posiadasz takiego pliku, z chęcią wycenimy oraz przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt.
Poprowadzimy Cię krok po kroku. Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas poglądowy plik, który będziesz mógł sprawdzić i zatwierdzić do druku. Jeżeli potrzebujesz dodatkowych wskazówek, skontaktuj się z nami: info@wally.com.pl

Uwaga! Mata nie posiada właściwości suchościeralnych, jeśli jesteś zainteresowany takim produktem skontaktuj się z nami.

Termin realizacji:
3-8 dni roboczych.

Inne produkty z tej kategorii

Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Sprawdź nasze recenzje w Opineo