info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasRealizacjeBlogNowości

Tablice hybrydowe

Tablice hybrydowe to świetne rozwiązanie jeśli poszukujesz praktycznego połączenia tablic. Doskonale sprawdzą się w biurze, sali szkoleniowej czy też w pokoju nauczycielskim.

Tablice to nieodłączny element wyposażenia naszych biur, szkół, sal konferencyjnych czy też domowych gabinetów. Jeśli nie jesteś fanem tradycyjnych tablic, a jednolite kredowe, korkowe czy też suchościeralne tablice nie spełniają Twoich potrzeb - mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie!

Sprawdź naszą ofertę hybrydowych tablic, dzięki którym idealnie dopasujesz produkt do swoich potrzeb, ograniczając niepotrzebne funkcje czy też łącząc cechy idealnej tablicy w jeden produkt! Zobacz co możemy Ci zaoferować i jak wykorzystasz nasze hybrydowe tablice!

Tablice hybrydowe do biur, sal konferencyjnych i szkół

Tablice hybrydowe to świetne rozwiązanie jeśli poszukujesz praktycznego połączenia tablic. Doskonale sprawdzą się w biurze, sali szkoleniowej czy też w pokoju nauczycielskim. Pomogą Ci w codziennej pracy, ułatwią prowadzenie szkoleń oraz konferencji oraz nie pozwolą Ci zapomnieć o żadnej ważnej informacji!

Do wyboru masz kilka powierzchni dostępnych do połączania w tablicę hybrydową: pinmag, korkową, suchościeralno - magnetyczną oraz tekstylną.

Tablica suchościeralno - magnetyczna do Twojego biura

Najczęściej wybieraną przez naszych klientów tablicą hybrydową jest połączenie wersji suchościeralnej oraz magnetycznej. Umożliwia ona zarówno szybkie notowanie jak i kolekcjonowanie ważnych notatek poprzez przyczepianie ich do powierzchni tablicy za pomocą magnesów. Połącz ją z wersją tekstylną bądź korkową, zależnie od Twoich potrzeb a uzyskasz wygodne akcesorium, które z pewnością sprawdzi się w Twojej firmie!

Jakie tablice hybrydowe znajdziesz w naszej ofercie?

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele propozycji, które ułatwią Ci codzienną pracę, między innymi:

  • tablice magnetyczne pinmag,
  • tablice suchościeralno magnetyczne - korkowe,
  • tablice suchościeralno magnetyczne - tekstylne,
  • tablice hybrydowe korkowe,
  • tablice hybrydowe tekstylne.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz idealne połączenie tablic dla siebie oraz swojej firmy!

Ponad 35 tysięcy zadowolonych klientów
35 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane