info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeBlogKontakt

Tablice hybrydowe

Tablice hybrydowe to świetne rozwiązanie jeśli poszukujesz praktycznego połączenia tablic. Doskonale sprawdzą się w biurze, sali szkoleniowej czy też w pokoju nauczycielskim.

Tablice to nieodłączny element wyposażenia naszych biur, szkół, sal konferencyjnych czy też domowych gabinetów. Jeśli nie jesteś fanem tradycyjnych tablic, a jednolite kredowe, korkowe czy też suchościeralne tablice nie spełniają Twoich potrzeb - mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie!

Sprawdź naszą ofertę hybrydowych tablic, dzięki którym idealnie dopasujesz produkt do swoich potrzeb, ograniczając niepotrzebne funkcje czy też łącząc cechy idealnej tablicy w jeden produkt! Zobacz co możemy Ci zaoferować i jak wykorzystasz nasze hybrydowe tablice!

Tablice hybrydowe do biur, sal konferencyjnych i szkół

Tablice hybrydowe to świetne rozwiązanie jeśli poszukujesz praktycznego połączenia tablic. Doskonale sprawdzą się w biurze, sali szkoleniowej czy też w pokoju nauczycielskim. Pomogą Ci w codziennej pracy, ułatwią prowadzenie szkoleń oraz konferencji oraz nie pozwolą Ci zapomnieć o żadnej ważnej informacji!

Do wyboru masz kilka powierzchni dostępnych do połączania w tablicę hybrydową: pinmag, korkową, suchościeralno - magnetyczną oraz tekstylną.

Tablica suchościeralno - magnetyczna do Twojego biura

Najczęściej wybieraną przez naszych klientów tablicą hybrydową jest połączenie wersji suchościeralnej oraz magnetycznej. Umożliwia ona zarówno szybkie notowanie jak i kolekcjonowanie ważnych notatek poprzez przyczepianie ich do powierzchni tablicy za pomocą magnesów. Połącz ją z wersją tekstylną bądź korkową, zależnie od Twoich potrzeb a uzyskasz wygodne akcesorium, które z pewnością sprawdzi się w Twojej firmie!

Jakie tablice hybrydowe znajdziesz w naszej ofercie?

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele propozycji, które ułatwią Ci codzienną pracę, między innymi:

  • tablice magnetyczne pinmag,
  • tablice suchościeralno magnetyczne - korkowe,
  • tablice suchościeralno magnetyczne - tekstylne,
  • tablice hybrydowe korkowe,
  • tablice hybrydowe tekstylne.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz idealne połączenie tablic dla siebie oraz swojej firmy!

Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane