Tablica suchościeralna magnetyczna na wymiar

62,0050,41 netto
Tablica suchościeralna magnetyczna na wymiar

Elastyczna i samoprzylepna czy usztywniona tworzywem PCV? W naszym sklepie internetowym każdy znajdzie tablicę suchościeralną dostosowaną do swoich potrzeb. Oferujemy możliwość pełnej personalizacji zamówienia – wyboru rodzaju tablicy, jej rozmiaru, koloru, systemu montażu, a także wykończenia: błyszczącego lub matowego.

Tablica suchościeralna o magnetycznych właściwościach będzie przydatna nie tylko w placówkach edukacyjnych, takich jak szkoły i przedszkola, czy w salach konferencyjnych. Sprawdzi się również podczas kursów językowych, szkoleń pracowniczych lub narad zespołów projektowych w biurach.

Jaką tablicę suchościeralną magnetyczną wybrać?

Funkcjonalność, którą doceni nawet najbardziej wymagający użytkownik

Suchościeralne tablice magnetyczne wykonywane na konkretny wymiar to ciekawa alternatywa dla małych dwustronnych tabliczek przenośnych, tradycyjnych tablic korkowych lub kredowych. Jest to inwestycja na lata – nasze tablice nie tracą właściwości suchościeralnych ani nie odbarwiają się.

To doskonały wybór dla osób, dla których priorytetem jest łatwe czyszczenie tablicy. Wystarczy przetrzeć powierzchnię suchą ściereczką lub specjalną gąbką (akcesoria są dostępne w naszym sklepie internetowym), aby usunąć nawet kilkutygodniowe napisy.

Z suchościeralnych tablic magnetycznych z powodzeniem można korzystać w pomieszczeniach mocno nasłonecznionych – w takim przypadku polecamy produkty z wykończeniem matowym, które nie odbijają promieni słonecznych. Z kolei tablice z wykończeniem błyszczącym doskonale nadają się do intensywnego użytkowania – mają świetne właściwości suchościeralne. Czyszczenie nie wymaga użycia płynu do tablic.

Zalety suchościeralnych tablic magnetycznych na wymiar od Wally

Suchościeralne magnetyczne tablice na wymiar – szczegółowa specyfikacja

  Tablica samoprzylepna Tablica PCV
Grubość tablicy 2 mm 5 mm
Trwałość powierzchni suchościeralnej Wysoka, tablicę można łatwo doczyścić nawet po kilku tygodniach. Jej właściwości nie zmieniają się z upływem czasu.
Wykończenie błyszczące Doskonałe właściwości suchościeralne, do intensywnego użytkowania, może odbijać światło podczas pracy w nasłonecznionych pomieszczeniach.
Wykończenie matowe Odrobinę gorsze właściwości suchościeralne, może wymagać czyszczenia płynem do tablic, nie odbija światła.
Czym pisać po tablicy Polecamy markery suchościeralne uznanych marek - znajdziesz je w dziale akcesoria.
Jakie magnesy Wszystkie rodzaje poza magnesami z wakacji z dużymi obudowami. Do przyczepiania karteczek sugerujemy magnesy o średnicy min. 30 mm lub neodymowe.
Sposób montażu Forma naklejki, wystarczy ściągnąć papier zabezpieczający. Nie potrzebujesz żadnych narzędzi! Taśma dwustronna, montaż mechaniczny (wkręty, kołki).
Powierzchnia montażu Wszelkie gładkie powierzchnie (ściany, drzwi, meble, szyby) za wyjątkiem ścian pomalowanych farbami z dużą zawartością lateksu, farbami zmywalnymi, plamoodpornymi i fasadowymi.  Jeśli skorzystałeś z tego rodzaju farb zamów próbki tablicy i przetestuj je na swojej ścianie lub wybierz tablicę PCV. Dowolna powierzchnia.
Odporność na warunki atmosferyczne Tak, gdy naklejona na powierzchnię niechłonną - blachę lub tworzywa sztuczne. Tak, tablica w całości wykonana z tworzyw sztucznych.
Ograniczenia rozmiaru tablicy Jeżeli obydwa wymiary (szerokość i wysokość) przekraczają 120 cm tablica zostanie wykonana w elementach.
Termin realizacji

Zamówienie zostanie wyprodukowane w terminie od 3 do 10 dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty, po czym nastąpi jego wysyłka.

Produkt wykonywany jest indywidualnie, według specyfikacji podanej przez klienta, po złożeniu zamówienia. Prosimy o przemyślane zakupy.
54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Podobne produkty
Polecane akcesoria
Polecane akcesoria
In Stock
Tablica suchościeralna magnetyczna na wymiar
7547
971
1220
Wally - piękno dekoracji
Tablica suchościeralna magnetyczna na wymiar
56.36
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.