Kategorie produktów

  info@wally.com.pl  32 720 94 75
Nasze realizacje Kontakt

tablica suchościeralna magnetyczna na wymiar

tablica suchościeralna magnetyczna na wymiar tablica suchościeralna magnetyczna na wymiar tablica suchościeralna magnetyczna na wymiar tablica suchościeralna magnetyczna na wymiar tablica suchościeralna magnetyczna na wymiar tablica suchościeralna magnetyczna na wymiar tablica suchościeralna magnetyczna na wymiar tablica suchościeralna magnetyczna na wymiar tablica suchościeralna magnetyczna na wymiar tablica suchościeralna magnetyczna na wymiar tablica suchościeralna magnetyczna na wymiar tablica suchościeralna magnetyczna na wymiar tablica suchościeralna magnetyczna na wymiar tablica suchościeralna magnetyczna na wymiar tablica suchościeralna magnetyczna na wymiar
tablica suchościeralna magnetyczna na wymiar
46,00 zł

Dostępne w naszej ofercie tablice posiadają supernowoczesną powierzchnie suchościeralną, która uniemożliwia pozostawianie przebarwień po starych napisach, nawet po upływie wielu tygodni. Jesteśmy jedyną taką firmą w Polsce, która w swoim asortymencie posiada zarówno tablice w wersji błyszczącej i matowej.

Tablice suchościeralne mogą być użytkowane wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Warstwa magnetyczna, jaką została powleczona tablica, stanowi połączenie nowoczesnych tworzyw ferromagnetycznych, które charakteryzują się odpornością na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych, lekkością oraz plastycznością. Tablica jest w pełni bezpieczna, ponieważ nie posiada ostrych krawędzi.

Jedyne, co jest potrzebne do właściwego użytkowania tego typu tablicy to dobrej jakości magnesy. W przypadku tablic błyszczących zalecamy stosowanie magnesów neodymowych, natomiast do tablic matowych wystarczające będą również magnesy o średnicy co najmniej 32 mm. W naszej ofercie posiadamy liczne kolory magnesów znajdujących się w dziale akcesoria.

Jeśli jednak oczekujemy od produktu najwyższej siły przyciągania magnetycznego, wówczas przydatne okażą się tablice w ramach aluminiowych, które również posiadamy na wyposażeniu naszego sklepu internetowego. Tablice w ramach aluminiowych będą idealnym miejscem do kolekcjonowania zdobionych magnesów z wakacji.

Dostępne kolory tablic, powierzchnię suchościeralną oraz siłę magnetyczną można sprawdzić w każej chwili zamawiając komplet próbek.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, oferujemy magnetyczne tablice suchościeralne w dowolnym rozmiarze, przy czym rozmiar podstawowy wynosi 60,0 x 30,0cm szer. x wys. [cm].

Po naszych tablicach można pisać wyłącznie mazakami przeznaczonymi do tablic suchościeralnych ( mazaki półpermanentne nie nadają się do tego typu tablic). Tablica matowa w przeciwieństwie do błyszczącej posiada nieco gorsze właściwości ścieralne.
W przypadku zabrudzeń tablicy wystarczy przetrzeć ją wilgotną szmatką lub użyć specjalistycznego płynu do czyszczenia tablic. Do tablic matowych sugerujemy używania ściereczki z mikrofibry gdyż w większym stopniu zbiera ona nadmiar tuszu z tablicy.

Tablica dostępna jest w trzech wariantach do wyboru:
 • elastycznej samoprzylepnej, której powierzchnia składa się z elastycznej, samoprzylepnej folii o grubości 2 mm. Znajduje szerokie zastosowanie na gładkim podłożu, tj. ścianach, powierzchniach szklanych czy frontach meblowych.
 • sztywnej na podkładzie z PCV, która wyprodukowana została na podłożu z 5 mm PCV dla uzyskania większej sztywności. Montowana w klasyczny sposób. Tablica nie ma ramek, posiada jednak ostre krawędzie. Jej największym atutem jest wysoka wytrzymałość oraz stosunkowo lekki ciężar.
 • dwustronnej, wykonanej z 5 mm płyty PCV, z obu stron powleczonej warstwą suchościeralną. Tablica z obu stron wykończona jest matowo lub z połyskiem. W zależności od osobistych oczekiwań, jedna strona może pozostać matowa, podczas gdy druga będzie błyszcząca. To jednak nie koniec możliwości, jakie stwarza nam dwustronna tablica. Możemy bowiem tworzyć hybrydy, będące połączeniem tablicy suchościeralnej z kredową. Jeśli interesuje nas taki wariant wykonania, prosimy o dołączenie tej informacji w komentarzu do zamówienia. Bez względu na wybrany wariant tablicy, cena nie ulegnie zmianie.

Łatwy montaż

Montaż naszych tablic suchościeralnych nie jest kłopotliwą czynnością. W przypadku tablicy samoprzylepnej wystarczy usunąć papier zabezpieczający i  samoprzylepną część nakleić na płaską powierzchnię (ścianę, meble, biurko czy blat stołu). Warstwa z klejem charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, stąd też przy ewentualnym demontażu tablicy trzeba liczyć się z niewykluczonymi uszkodzeniami powierzchni, na jakich została przyklejona - w szczególności informacja dotyczy ścian, dużo rzadziej mebli czy powierzchni szklanych.

Tablicę na podkładzie PCV możemy przykleić do wybranej powierzchni przy użyciu taśmy dwustronnej, możemy też przykręcić w sposób tradycyjny lub poprostu wykorzystanać w formie wolnostojącej.

Zalety tablic samoprzylepnych

 • nie stwarza problemów z montażem
 • zapewnia bezpieczeństwo użytkowania
 • jest lekka
 • tańsza od tradycyjnych tablic
 • dostępna w dowolnym rozmiarze
 • wyprodukowana z wysokiej jakości folii tablicowej samoprzylepnej
 • do wyboru: elastyczna i cienka o 2 mm grubości lub sztywna 5 mm
 • bez trudu zamontujemy ją i zdemontujemy

Termin realizacji

Tablice magnetyczne realizujemy w terminie od trzech do siedmiu dni roboczych.

Zwróć uwagę - farby o wysokiej zawartości lateksu, farby zmywalne,ceramiczne, plamoodporne i fasadowe niekorzystnie wpływają na przyczepność tablic samoprzylepnych. Decydując się na stworzenie dekoracji na tym podłożu robisz to na własną odpowiedzialność, gdyż nie uznajemy reklamacji związanych z tymi farbami. Polecamy skorzystanie z tablic na podkładzie z PCV lub w ramach aluminiowych. Alternatywnym rozwiązaniem jest zakup próbek i sprawdzenie przyczepności tablicy na wybranej przez Państwa powierzchni.

Produkty powiązane

Inne produkty z tej kategorii

Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Sprawdź nasze recenzje w Opineo