Naklejka na laptopa chmury P379

31,7625,82 netto
Naklejka na laptopa chmury P379
W naszej strefie klimatycznej nie zawsze możemy cieszyć się zjawiskowym, bezchmurnym niebem i widokiem rozgrzewającego ciała słońca. Wielokrotnie niebo spowija gęsta warstwa chmur, które przysłaniają promienie słoneczne, zwiastując rychło zapowiadający się deszcz. Możemy jednak w tym widoku dopatrzyć się pozytywnych aspektów, gdyż szaro-czarna gra kolorów obejmująca niebo może wspaniale prezentować się w roli domowej dekoracji, w tym przypadku naklejki na laptopa. Niewątpliwie, będzie to doskonała ozdoba komponująca się z monochromatycznym wnętrzem zajmowanym przez singla.

Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.

Opinie klientów

 
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa chmury P379
18613
5523
1270
Naklejka na laptopa chmury P379
31.76
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj