Naklejka na laptopa górska ścieżka P382

31,7625,82 netto
Naklejka na laptopa górska ścieżka P382
Naklejka ukazująca niemal dziewiczy obraz na tle najpiękniejszych polskich gór zachwyca i inspiruje. Fotografia zapiera dech w piersiach idealnym odzwierciedleniem detali na górskich ścieżkach, dzięki czemu wpatrując się w zdjęcie mamy wrażenie bezpośredniego przebywania w miejscu, w którym ziemia styka się z niebem. Naklejka w sposób doskonały odwzorowuje piękno natury zamkniętej w kadrze obiektywu. Jest ponadczasową dekoracją, która idealnie skomponuje się z wystrojem każdego wnętrza.

Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.

Opinie klientów

 
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa górska ścieżka P382
18616
5523
1270
Naklejka na laptopa górska ścieżka P382
31.76
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj