Naklejka na laptopa plaża P265

31,7625,82 netto
Naklejka na laptopa plaża P265
Czy jest możliwe wprowadzenie ciepłej atmosfery do wnętrza, gdy za oknem świat spowity jest gęstą pokrywą śniegu? Oczywiście, że tak! I wcale nie chodzi o rezerwację zagranicznej wycieczki w jakimś egzotycznym miejscu. Możemy to zrobić szybko i małym nakładem finansowym. Jedyne, co trzeba zrobić to zakupić prezentowaną naklejkę dekoracyjną na laptopa, która sprawi, że w naszych czterech ścianach przez cały rok królować będzie letnia atmosfera. A zatem zaprośmy do siebie piaskowy motyw skąpanych w słońcu plaż i cieszmy się nim zwłaszcza wtedy, gdy dopada nas melancholijny smutek spowodowaną brzydką aurą za oknem...

Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa plaża P265
18522
5523
1270
Naklejka na laptopa plaża P265
31.76
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.