Naklejki na ścianę

/ 5 ()

Zmiana aranżacji pomieszczenia często spędza nam sen z powiek. Jak to zrobić, żeby uniknąć remontu, wszechogarniającego bałaganu, a mimo to zmienić wystrój pokoju czy wygląd mebli? To możliwe dzięki istnieniu naklejek ściennych, które nadają się także do użycia na wszelkich gładkich powierzchniach. Ich naklejenie nie jest trudne - wymaga uwagi i precyzji ruchów, ale nie trzeba korzystać z pomocy fachowca, jak ma to miejsce np. podczas regularnego tapetowania. Nawet duże naklejki ścienne nie są nadmiernie kłopotliwe w montażu, można więc wybrać duży rozmiar albo skomplikowany wzór i na pewno uda nam się ozdobić ścianę.

BESTSELLER
Naklejka drzewo 1104Zobacz produkt

Naklejka drzewo 1104

BESTSELLER
Naklejka gałąź sowa 1353Zobacz produkt

Naklejka gałąź sowa 1353

NOWOŚĆ!
Naklejka na ścianę sowy 2549Zobacz produkt

Naklejka na ścianę sowy 2549

Wybór ściennych ozdób samoprzylepnych to gwarancja sukcesu nawet dla osoby, która ma dwie lewe ręce i uznaje, że wszelkie prace związane z aranżacją mieszkania należy powierzać fachowcom. W tym wypadku każdy może być fachowcem - bohaterem we własnym domu. Już pierwsza udana próba montażu naklejek ściennych doda nam skrzydeł. Kolejne będą więc nieuniknione…

Naklejki na ścianę – wiele motywów i wzorów

Nalepki na ścianę pozwalają stworzyć niezwykłe dekoracje przywodzące na myśl ręcznie malowane obrazy albo malunki wykonywane od szablonu. Dowolna grafika albo tekst np. motywujący cytat może pojawić się na ścianie w jednym wybranym miejscu, albo stworzyć na kilku ścianach kolaż, historyjkę obrazkową czy kompozycję na kształt komiksu. Duża liczba motywów, wzorów, kolorów i kształtów sprawia, że możemy zaplanować z naklejek ściennych całą skomplikowaną kompozycję. Jeśli zależy nam wyłącznie na ozdobieniu małej powierzchni albo na uzyskaniu wyjątkowo delikatnego wzoru, mamy do dyspozycji naklejki małe albo delikatne – cieniutka graficzna kreska prezentuje się na ścianie niczym pociągnięcia pędzla lub flamastra. W takich okolicznościach świetnie sprawdzą się naklejki ścienne kwiaty oraz naklejki ścienne abstrakcje.

Aranżację ściany za pomocą naklejek można więc bardzo precyzyjnie zaplanować, zarówno z elementów jedno- jak i wielokolorowych. Dodatkowo fakt, że ten sposób zdobienie jest naprawdę czysty, gwarantuje, że efekty naszej pracy będą widoczne natychmiast i od razu poczujemy, że dekorowane wnętrza nabiera zupełnie nowego wyrazu.

Naklejki na meble, drzwi lub laptopa

Naklejki dekoracyjne z powodzeniem przylgną do każdej w miarę gładkiej powierzchni. Obok nalepek ściennych możemy też kupić fototapety na drzwi czy naklejki na laptopa. Doskonałym rozwiązaniem są naklejki ścienne dla dzieci. Można dzięki nim wyczarować na ścianie bajkową scenę albo zamaskować zabrudzenia – jeśli nie mamy ochoty na kolejne malowanie. Z kolei naklejki na drzwi wewnętrzne oddają nieocenione usługi tym z nas, którzy z wielką ochotą wymieniliby np. zwykłe białe blokowe drzwi na drewniane, ale w wielu powodów nie mogą sobie na to pozwolić. Z pomocą przychodzi więc tradycyjna okleina albo właśnie naklejki – potrafią z brzydkiego skrzydła drzwiowego wyczarować designerskie arcydzieło.

Dobrze przylegające naklejki to także dobry patent na ozdobienie laptopa, lodówki czy lustra.

Sprawdź nasz asortyment – naklejki na ścianę dla każdego

Nawet jeśli masz bardzo precyzyjną wizję kompozycji naklejek na wybranych ścianach oraz innych powierzchniach twojego mieszkania, zawsze warto dokładnie przejrzeć asortyment sklepu, w którym planujesz się zaopatrzyć. Nie po to, żeby wciąż zmieniać plany, ale po to, żeby upewnić się, że to już naprawdę ostateczna wizja. Bo asortyment naklejek ściennych stale jest rozbudowywany i nowy wzór może stać się kolejną inspiracją. Obok zwykłych nalepek ściennych znajdziemy także naklejki na ścianę 3D. Obok naklejek z folii samoprzylepnej, te z weluru. Wybór może być trudny, ale przecież macie wizję…

Kiedy dekorujemy pokój dziecięcy, warto oddać inicjatywę maluchom. Naklejki na ścianę mogą bardzo pobudzić ich wyobraźnię i sprawić, że dzieci potraktują ścianę jak malarskie płótno i z przyjemnością stworzą na niej fantastyczne dekoracje. Innym równie ciekawym rozwiązaniem, który z pewnością przypadnie maluchom do gustu, są fototapety do pokoju dziecka z motywami Disneya lub Marvel. Tak ozdobiony pokój na pewno będzie dla dziecka powodem do dumy.

O czym warto pamiętać przy wyborze naklejek ściennych?

Decydując się na zakup naklejek ściennych, warto pamiętać o tym, że:

Ciekawym rozwiązaniem są naklejki ścienne w formie napisów. Nasz ulubiony cytat, motywujące motto albo słowa piosenki mogą pojawić się np. na ścianie naprzeciwko drzwi wejściowych, nad łóżkiem albo obok naszego biurka – tam, gdzie wzrok pada najczęściej. Wczytując się co dnia w mądre i motywujące słowa, na pewno łatwiej będziemy znosić nużącą rutynę. A jeśli potrzebujesz czegoś większego i bardziej spektakularnego – koniecznie sprawdź jakie fototapety na ścianę dostępne są w naszej ofercie!

Przeczytaj również
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.