[email protected]  32 720 94 75
O nasAranżacjeBlogGaleria realizacjiNowości

Naklejki na ścianę

/ 5 ()

Zmiana aranżacji pomieszczenia często spędza nam sen z powiek. Jak to zrobić, żeby uniknąć remontu, wszechogarniającego bałaganu, a mimo to zmienić wystrój pokoju czy wygląd mebli? To możliwe dzięki istnieniu naklejek ściennych, które nadają się także do użycia na wszelkich gładkich powierzchniach. Ich naklejenie nie jest trudne - wymaga uwagi i precyzji ruchów, ale nie trzeba korzystać z pomocy fachowca, jak ma to miejsce np. podczas regularnego tapetowania. Nawet duże naklejki ścienne nie są nadmiernie kłopotliwe w montażu, można więc wybrać duży rozmiar albo skomplikowany wzór i na pewno uda nam się ozdobić ścianę.

Wybór ściennych ozdób samoprzylepnych to gwarancja sukcesu nawet dla osoby, która ma dwie lewe ręce i uznaje, że wszelkie prace związane z aranżacją mieszkania należy powierzać fachowcom. W tym wypadku każdy może być fachowcem - bohaterem we własnym domu. Już pierwsza udana próba montażu naklejek ściennych doda nam skrzydeł. Kolejne będą więc nieuniknione…

Naklejki na ścianę - wiele motywów i wzorów

Nalepki na ścianę pozwalają stworzyć niezwykłe dekoracje przywodzące na myśl ręcznie malowane obrazy albo malunki wykonywane od szablonu. Dowolna grafika albo tekst - np. motywujący cytat - może pojawić się na ścianie w jednym wybranym miejscu, albo stworzyć na kilku ścianach kolaż, historyjkę obrazkową czy kompozycję na kształt komiksu. Duża liczba motywów, wzorów, kolorów i kształtów sprawia, że możemy zaplanować z naklejek ściennych całą skomplikowaną kompozycję. Ale też, jeśli zależy nam wyłącznie na ozdobieniu małej powierzchni albo na uzyskaniu wyjątkowo delikatnego wzoru, mamy do dyspozycji naklejki małe albo wyjątkowo delikatne - cieniutka graficzna kreska prezentuje się na ścianie niczym pociągnięcia pędzla lub flamastra.

Aranżację ściany za pomocą naklejek można więc bardzo precyzyjnie zaplanować, zarówno z elementów jedno- jak i wielokolorowych. Dodatkowo fakt, że ten sposób zdobienie jest naprawdę czysty gwarantuje, że efekty naszej pracy będą widoczne natychmiast i od razu poczujemy, że dekorowane wnętrza nabiera zupełnie nowego wyrazu.

Naklejki na meble, drzwi lub laptopa

Naklejki dekoracyjne z powodzeniem przylgną do każdej w miarę gładkiej powierzchni. Obok nalepek ściennych możemy też kupić naklejki na drzwi czy naklejki na szafę. Doskonałym rozwiązaniem są naklejki do pokoju dziecka. Można dzięki nim wyczarować na ścianie bajkową scenę, albo zamaskować zabrudzenia - jeśli nie mamy ochoty na kolejne malowanie. Z kolei naklejki na drzwi wewnętrzne oddają nieocenione usługi tym z nas, którzy z wielką ochotą wymieniliby np. zwykłe białe blokowe drzwi na drewniane, ale w wielu powodów nie mogą sobie na to pozwolić. Z pomocą przychodzi więc tradycyjna okleina albo właśnie naklejki - potrafią z brzydkiego skrzydła drzwiowego wyczarować designerskie arcydzieło.

Dobrze przylegające naklejki to także dobry patent na ozdobienie laptopa, lodówki czy lustra.

Sprawdź nasz asortyment - naklejki na ścianę dla każdego

Nawet, jeśli masz bardzo precyzyjną wizję kompozycji naklejek na wybranych ścianach oraz innych powierzchniach twojego mieszkania, zawsze warto dokładnie przejrzeć asortyment sklepu, w którym planujesz się zaopatrzyć. Nie po to, żeby wciąż zmieniać plany, ale po to, żeby upewnić się, że to już naprawdę ostateczna wizja. Bo asortyment naklejek ściennych stale jest rozbudowywany i nowy wzór może stać się kolejną inspiracją. Obok zwykłych nalepek ściennych znajdziemy także naklejki na ścianę 3D. Obok naklejek z folii samoprzylepnej, te z weluru. Wybór może być trudny, ale przecież macie wizję…

Kiedy dekorujemy pokój dziecięcy, warto oddać inicjatywę maluchom. Naklejki na ścianę mogą bardzo pobudzić ich wyobraźnię i sprawić, że dzieci potraktują ścianę jak malarskie płótno i z przyjemnością stworzą na niej fantastyczne dekoracje. Tak ozdobiony pokój na pewno będzie dla dziecka powodem do dumy.

O czym warto pamiętać przy wyborze naklejek ściennych?

Decydując się na zakup naklejek ściennych warto pamiętać o tym, że:

Ciekawym rozwiązaniem są naklejki ścienne w formie napisów. Nasz ulubiony cytat, motywujące motto albo słowa piosenki mogą pojawić się np.na ścianie naprzeciwko drzwi wejściowych, nad łóżkiem albo obok naszego biurka - tam, gdzie wzrok pada najczęściej. Wczytując się co dnia w mądre i motywujące słowa na pewno łatwiej będziemy znosić nużącą rutynę. A jeśli potrzebujesz czegoś większego i bardziej spektakularnego - zapoznaj się z naszą ofertą fototapet na ścianę!

Ostatnio oglądałeś
45 tysięcy zadowolonych klientów
45 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.
Zapytaj na czacie