Naklejka na laptopa kot P299

31,7625,82 netto
Naklejka na laptopa kot P299
Podobno wszystko, co rude jest fałszywe. Jednak zawsze jest coś, co nas do takich osób czy postaci ciągnie. Prawdziwe męki mogą przechodzić małe dziewczynki o rudych włoskach. Początkowo są wyśmiewane przez chłopców, jednak później, gdy nieco dorosną, ich losy się odwracają. Stają się obiektami ich westchnień. Tak samo jest w przypadku kotów. Duże, rude koty, które posiadają grubą sierść są obiektem zachwytu wielu miłośników tych zwierząt. I właśnie taki dostojny kocur znalazł się na naklejkach na laptopa, którą możemy nabyć w naszym sklepie internetowym, aby upiększyć swój komputer.


Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa kot P299
18495
5523
1265
Naklejka na laptopa kot P299
31.76
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.