Naklejka na laptopa koń P147

31,7625,82 netto
Naklejka na laptopa koń P147
Koń z białą grzywą posiada zachwycający urok. W szczególności gatunki o jasnym ubarwieniu prezentują się okazale. Taki koń prezentuje się wówczas w niezwykle dostojny sposób. Jeśli zatem przypadł nam do gustu wizerunek takiego konia, możemy mieć go na co dzień. Wszystko za sprawą unikatowej naklejki na laptopa, która nie tylko wzbogaci jego wygląd, ale również ochroni przed ewentualnymi uszkodzeniami, istotnie przedłużając nienaganny wygląd naszego narzędzia pracy.


Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa koń P147
17755
5523
1265
Naklejka na laptopa koń P147
31.76
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.