[email protected]  32 720 94 75
KontaktO nasBlogGaleria realizacjiNowości

Obraz - jakie podłoże wybrać?

Przedstawiamy trzy rozwiązania, dzięki którym Wasz obraz stanie się czymś więcej, niż tylko zwykłą dekoracją. Każdy obraz możesz zamówić na trzech różnych podłożach do wyboru. Aby ułatwić Ci wybór jak najbardziej odpowiedniej dekoracji, przedstawiamy krótką charakterystykę każdego z nich:

obraz na płótnie

Obraz na podłożu PCV

PCV to lekki materiał o grubości 5 mm. Cechuje się dużą wytrzymałością oraz prostotą montażu, które sprawiają, że unikniesz zbędnego bałaganu. Każdy obraz wykonany na podłożu PCV poddajemy procesowi laminowania, który dzięki zawartości filtra UV chroni obraz przed blaknięciem oraz drobnymi urazami mechanicznymi.

Obraz na płótnie Canvas

Najbardziej tradycyjne rozwiązania absolutnie nie muszą być nudne! Obraz nadrukowany na najlepszej jakości płótnie Canvas, naciągnięty na sosnowe, solidne blejtramy oraz zabezpieczony werniksem przez długie lata będzie cieszyć oczy intensywną kolorystyką oraz doskonałym wykonaniem. Każdy obraz wykonany na płótnie Canvas pokrywamy półmatowym werniksem.

Obraz na dibondzie

Dibond to najbardziej elegancki oraz nowoczesny ze wszystkich oferowanych przez nas materiałów. Posiada rdzeń wykonany z tworzywa sztucznego, jest również dwustronnie pokryty warstwą aluminium co pozwala uzyskać nowoczesny efekt wizualny. Dzięki możliwości zawieszenia go na specjalnych dystansach, możemy stworzyć interesującą, przestrzenną dekorację ścienną.

Sprawdź naszą bogatą ofertę obrazów i wybierz propozycję idealnie dopasowaną do Ciebie oraz Twojego wnętrza! Znajdziesz je tutaj: obrazy na płótnie oraz tutaj reprodukcje obrazów.

Jeżeli masz pomysł na swój własny, indywidualny wzór bądź chciałbyś zamówić obraz w konkretnym rozmiarze, niedostępnym na naszej stronie - skontaktuj się z nami!

Udostępnij wpis:   
Ostatnio oglądałeś
Zapytaj na czacie