[email protected]  32 720 94 75
KontaktO nasBlogGaleria realizacjiNowości

Fototapety do dziecięcego pokoju. Propozycje dla chłopca oraz dziewczynki

Jeśli nie chcesz przeprowadzać gruntownych zmian, a Twoje dziecko powoli wyrasta już ze swojego pokoju, mamy doskonały pomysł jak ich uniknąć!

Wskazówka!

Szczególnym ułatwieniem bywa jednorazowe pomalowanie ścian pokoju na uniwersalny kolor, z którego dziecko nie wyrośnie w przeciągu kilku lat. Minimalistyczne biele, beże, szarości czy odcienie szarości sprawią, że dzięki zmianie dodatków będzie można otrzymać naprawdę spektakularny efekt i to bez brudzenia rąk!

Fantastycznym dodatkiem, który możemy zmieniać w zależności od zmieniającego się w galopującym tempie gustu naszej pociechy są fototapety. Różnorodność wzorów i kolorów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku i upodobań.

Przedstawiamy kilka propozycji fototapet, które sprawdzą się w pokoju dziewczynek, domowym kąciku chłopca, ale również te, które oczarują małych mieszkańców bez względu na ich płeć czy wiek.

Fototapety dla dziewczynki

Szał na lodową krainę wciąż trwa! Elza i reszta jej przyjaciół z przyjemnością zagości na ścianie dziecięcego pokoju, jednak z pewnością nie ochłodzi panującej w nim atmosfery! Fototapeta z pewnością zachwyci wszystkie miłośniczki kultowej już prawie bajki Disney’a. Bycie księżniczką to pragnienie niejednej małej dziewczynki. Piękne, balowe suknie, ogromne pałace oraz wytworne bale… Możemy spełnić to marzenie! Przenieś dziewczęcy pokój w okoliczności godne prawdziwej księżniczki! Fototapeta z zamkowym wnętrzem sprawi, że Twoja pociecha poczuje się jakby mieszkała w pięknym zamku, zaś głębia fototapety optycznie powiększy pokój.
Fototapety dla dzieci Disney

Nie każda dziewczynka lubi kolor różowy, powszechnie uważany za najbardziej dziewczęcą barwę, jednak praktycznie każda obdarzy zachwytem małego kotka, który pojawi się na jej drodze. Codzienne obcowanie z widokiem zwierzaków z pewnością rozbudzi wrażliwość Twojego dziecka, zwłaszcza jeśli nie możesz pozwolić na pupila domowego np. ze względu na alergię.
Fototapety koty

Fototapety dla chłopca

Ach, ci superbohaterowie! Praktycznie niezniszczalni, z doskonałymi magicznymi mocami. Każdy chłopiec choć raz marzył o nabyciu tak niezwykłych umiejętności. A jeśli byłoby to niemożliwe, z pewnością chciałby mieć takiego przyjaciela.Zaproś go na ścianę dziecięcego pokoju!
Fototapety Star Wars

Kosmos od zawsze fascynuje, szczególnie dzieci, które zadają na jego temat miliony pytań - czy w kosmosie są lizaki? Czy kosmici noszą buty? Fototapeta z motywem podniebnego ruchu gwiazd może i nie odpowie na najbardziej nurtujące dziecięce pytania, ale z pewnością jeszcze bardziej poruszy ich wyobraźnię.
Fototapety kosmos i zorza polarna

Ryk szybkich samochodów budzi podziw większości młodych chłopców. Szczególnie dużym uznaniem wśród męskiej części szkolnego podwórka cieszą się sportowe, wyścigowe samochody. Fototapeta z czerwonym ekskluzywnym pojazdem spełni wymagania nawet najbardziej zapalonych fanów motoryzacji.
Fototapety Star Wars i Cars

Uniwersalne fototapety dla chłopca oraz dziewczynki

Morska fauna i flora od zawsze fascynowała ludzkość. A delfiny to tak radosne i przyjazne zwierzęta, że nie sposób za nimi nie przepadać! Fototapeta z morskim motywem, dobrze wpłynie na koncentrację dziecka dzięki dużej zawartości koloru niebieskiego (która przecież uspokaja i sprzyja kreatywności!)
Fototpaety zwierzęta morskie

Uwaga! O interesującym wpływie kolorów na organizm człowieka przeczytasz tutaj: https://wally.com.pl/n12,sila-koloru.html.

Kto z nas (dorosłych również!) nie uwielbia baniek mydlanych? To czysta radość oraz zabawa, niezależnie od wieku! Fototapeta z motywem mydlanych baniek spowoduje, że uśmiech przez cały dzień nie zejdzie z twarzy Twojej pociechy, a prace domowe odrabiane w tak radosnym pomieszczeniu przyniosą same dobre oceny!

Fototapety bańki mydlane

Wspólnie wybierzcie Wasz ulubiony wzór!

Udostępnij wpis:   
Ostatnio oglądałeś
Zapytaj na czacie