[email protected]  32 720 94 75
KontaktO nasBlogGaleria realizacjiNowości

Jak urządzić pokój dla malucha?

O co należy więc zadbać, aby dziecięcy pokój był jak najbardziej praktyczny?

Ściany jak ze snu!

Dawniej malowaliśmy ściany na mnóstwo kolorów licząc, że obcowanie z wieloma energetyzującymi barwami oraz bodźcami pomoże w rozwoju kreatywności naszych dzieci. Na szczęście wiemy już, że umiar jest jednym z najważniejszych czynników, które musimy wziąć pod uwagę przy aranżowaniu wnętrza dla naszej pociechy. Najlepszą z możliwych decyzji może okazać się więc pomalowanie ścian na biało (wcale nie będą nudne!) oraz dopełnieniu ich kolorowymi dodatkami. Jakimi?

fototapeta król lew do pokoju dziecięcego

Kredowe tablice dla dzieci

Z pewnością okażą się doskonałym pomysłem! Nie tylko fantastycznie zaprezentują się na ścianie pokoju, ale również spełnią praktyczną edukacyjną rolę! Dostępne w wielu ciekawych kolorach, a nawet kształtach spełnią wymagania każdego, nawet najbardziej wymagającego małego mieszkańca.

Jakie są ich główne zalety?

Uniwersalność oraz edukacyjny charakter. Tablice kredowe możesz zamówić w dowolnym kolorze, indywidualnym rozmiarze a nawet z nadrukiem! Twoje dziecko nauczy się na nich pisania, czytania, liczenia oraz będzie mogło tworzyć swoje kreatywne artystyczne dzieła.

tablica kredowa dla dzieci

Fototapety z bajkowym motywem

To również ciekawy pomysł na stworzenie kolorowego akcentu w dziecięcym pokoju. Możesz wybrać niezwykłe widokówki, abstrakcje czy wizerunki ukochanych bajkowych bohaterów! A kiedy Twoje dziecko wyrośnie już z uroczego Kubusia Puchatka wymiana fototapety okaże się banalnie prosta!

Kreatywne wzory na ścianach

Namalujesz je za pomocą naszych szablonów malarskich. Dzięki nim staniesz się artystą we własnym domu! Mnogość dostępnych wzorów oraz kategorii powoduje, że z pewnością znajdziesz coś, co zachwyci Twoją pociechę. A może nawet nie skończy się na jednym wzorze?

A co z bezpieczeństwem?

Nasz współczesny rynek przepełniony jest zabawkami, akcesoriami oraz innymi gadżetami przeznaczonymi dla dzieci. Pochodzenie wielu z nich jest nie do końca znane, producenci prześcigają się również, aby móc zagwarantować swoim klientom jak najniższą cenę. Co za tym idzie, często rezygnują również z wysokiej jakości na rzecz tańszych, gorszych zamienników. Kupując akcesoria dla swojej pociechy zawsze pamiętać, aby sprawdzić materiały z jakich zostały wykonane oraz spytać o certyfikaty bezpieczeństwa. To bardzo ważne!

Udostępnij wpis:   
Ostatnio oglądałeś
Zapytaj na czacie