[email protected]  32 720 94 75
KontaktO nasBlogGaleria realizacjiNowości

Szybka metamorfoza kuchni? To proste!

fototapeta zachód słońca do kuchni

Bądź sprytny, nie maluj!

Malowanie ścian może nam się kojarzyć z pyłem, brudem i uciążliwym zapachem farby, który w pomieszczeniu może utrzymywać się nawet do kilku tygodni. Najprościej będzie więc uniknąć całego niepotrzebnego zamieszania. Zamiast tradycyjnego ozdabiania ścian, zawsze możesz zdecydować się na jeden z naszych zdecydowanie prostszych wariantów!

Jakich?

fototapeta do kuchni z kwiatami

Tablice kredowe to ciekawe rozwiązanie, które zdecydowanie sprawdzi się w kuchni! Dzięki możliwości pisania po niej kredą bądź mazakami kredowymi to wyjątkowo praktyczny i kreatywny gadżet! W dodatku możesz zamówić ją w indywidualnym kształcie oraz rozmiarze, co pozwoli na całkowitą personalizację tego przydatnego gadżetu.

Zapiszesz na niej wszystkie miłe wiadomości dla pozostałych domowników, listę zakupów czy też nadchodzące plany!

Fototapety do kuchni na ścianach to o wiele szybszy wariant na odmianę wnętrz niż malowanie ścian tradycyjnymi farbami. Z łatwością oraz bez pomocy specjalistycznej ekipy remontowej zamontujesz ją na swojej ścianie. To bardzo proste, a efekt przerośnie Twoje najśmielsze oczekiwania!

Tkaniny i inne historie

Tkaniny i materiały również odgrywają ogromną rolę w kuchennych wnętrzach. To właśnie one sprawiają, że kuchnia staje się bardziej przytulna, a czas w niej spędzony o wiele przyjemniejszy.

Zadbaj więc o klimatyczne zasłony czy też serwetki na kuchenny czy jadalniany stół. Z pewnością stworzą klimat! talica kredowa do kuchni

Odnowienie kuchennych szafek

Wiesz, że możesz pomalować również fronty kuchennych szafek i dzięki temu całkiem zmienić ich wizualny aspekt? Jeśli jednak nie masz ochoty na czasochłonne malowanie, również możemy zaproponować Ci zdecydowanie prostsze rozwiązanie!

Aby ozdobić szafki w kuchni przydadzą Ci się naklejki, które sprawdzą się na każdej płaskiej powierzchni. Dzięki nim nadasz charakteru swojemu wnętrzu, a kiedy już Ci się znudzą z łatwością je odkleisz, bez uszkodzenia powierzchni!

Nowe oblicze lodówki!

Możesz nie lubić już swojego starego, zniszczonego sprzętu. Jeśli jednak nie możesz pozwolić sobie na jego szybką wymianę - przeprowadź akcję - renowację! Na rynku wnętrzarskich dekoracji znajdziesz szeroką ofertę propozycji, którymi z łatwością zmienisz charakter swojej lodówki. Fototapety na lodówkę czy też magnetyczne maty suchościeralne to rozwiązania nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale i również wyjątkowo przydatne. Zmienią zarówno wygląd lodówki, ale przydadzą się również do praktycznego zapisywania ważnych informacji dla Ciebie oraz pozostałych domowników.

Udostępnij wpis:   
Ostatnio oglądałeś
Zapytaj na czacie