Tabliczka suchościeralna w ramce (różne formaty i kolory)

12,5810,23 netto
Tabliczka suchościeralna w ramce (różne formaty i kolory)

W firmowym biurze lub lokalu gastronomicznym brakuje na ścianie miejsca, aby powiesić dużą tablicę suchościeralną magnetyczną? Kluczowym aspektem przy wyborze produktu jest jego funkcjonalność i mobilność?

W takiej sytuacji optymalnym rozwiązaniem będzie tabliczka suchościeralna w ramce dostępna w naszym sklepie internetowym. Często okazuje się niezbędnym elementem wyposażenia zarówno w halach produkcyjnych, jak i w pomieszczeniach komercyjnych lub prywatnych. Sprawdzi się w trakcie szkoleń, lekcji czy zebrań pracowniczych jako praktyczne narzędzie dydaktyczne.

Suchościeralne tabliczki w kolorowej ramce – duży wybór rozmiarów i kolorów

Praktyczna tabliczka suchościeralna w ramce umożliwia robienie notatek, wykresów czy rysunków. Może być wykorzystana jako nośnik informacji lub narzędzie do kreatywnej zabawy. Nie ma tu żadnych ograniczeń! Oferujemy tabliczki jednostronne i dwustronne z błyszczącym wykończeniem powierzchni, które doskonale sprawdzą się podczas intensywnego użytkowania. 

Spośród naszych propozycji można wybrać odpowiedni wymiar oraz kolor tabliczki – oprócz tradycyjnej tablicy białej oferujemy także dziesięć innych wariantów kolorystycznych, co pozwala na dopasowanie produktu do swoich preferencji, np. do identyfikacji wizualnej firmy. Produkty są dostępne w rozmiarach od A6 do A2.

Bezproblemowe czyszczenie – usuwanie napisów jednym ruchem ręki

Produkty z naszej oferty cechują się wysoką trwałością powierzchni suchościeralnej. Napisy, które zostały pozostawione nawet na kilka tygodni, można łatwo usunąć – wystarczy użyć czyścika albo ściereczki z mikrofibry, a czysta tabliczka będzie znów gotowa do użytku. Nie wymaga stosowania płynu czyszczącego do tablic.

W naszym sklepie internetowym w kategorii Akcesoria są dostępne kolorowe markery suchościeralne marki Toma oraz odpowiednie ścieraki.

Łatwy, samodzielny montaż

Montaż tabliczki suchościeralnej w ramie nie zajmie więcej niż kilka chwil. Do wyboru jest aż 10 wariantów montażowych. Małą tablicę suchościeralną w ramie, w zależności od potrzeb, można postawić na biurku, np. na podstawce prostej lub pochyłej. Aby przymocować ją do ściany, wystarczy skorzystać z uchwytu haczykowatego lub magnetycznego. Jeśli jest potrzebna pomoc w wyborze optymalnego systemu montażowego – zachęcamy do kontaktu!

Zalety tabliczek w ramce

Szczegółowa specyfikacja produktu

Trwałość powierzchni suchościeralnej Wysoka, tabliczkę można łatwo doczyścić nawet po kilku tygodniach. Właściwości suchościeralne nie zmieniają się z upływem czasu.
Wykończenie powierzchni Błyszczące - zapewnia doskonałe właściwości suchościeralne, do intensywnego użytkowania, może odbijać światło podczas pracy w nasłonecznionych pomieszczeniach.
Czym pisać po tabliczce Polecamy markery suchościeralne Toma - znajdziesz je w dziale akcesoria.
Odporność na warunki atmosferyczne Tak, w całości wykonana z tworzyw sztucznych.
Wymiary Profil plastikowy 11 x 11 mm, tabliczka (grubość wkładu) 2 mm.
Termin realizacji zamówienia

Zamówienie zostanie wyprodukowane w terminie od 2 do 6 dni roboczych, po czym nastąpi jego wysyłka.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Polecane akcesoria
Polecane akcesoria
In Stock
Tabliczka suchościeralna w ramce (różne formaty i kolory)
18328
5897
1402
Tabliczka suchościeralna w ramce (różne formaty i kolory)
12.58
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.