info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeKontakt

tabliczka suchościeralna w ramce (różne formaty i kolory)

8,99 PLN z VAT
7,31 PLN netto

Tabliczki suchościeralne w plastikowych ramkach wyposażone są w rewelacyjną powierzchnię suchościeralną. Nie pojawiają się na niej "duszki" będące pozostałością po poprzednich napisach, nawet gdy tablica pozostanie niezmazana przez wiele tygodni. Oferujemy tablice w wersji błyszczącej jak i MATOWEJ. Podkład z PCV zapewnia lekkość i sprężystość. Tabliczka odporna jest na wilgoć i promieniowanie UV. Możesz używać ich na zewnątrz, w wilgotnych i narażonych na zapylenie pomieszczeniach.
Tabliczki matowe ze względu na swą drobną porowatość posiadają nieco gorsze właściwości suchościeralne. Tabliczki w łatwy sposób można wyczyścić wilgotną szmatką lub płynem do tablic suchościeralnych.

Dajemy Ci nieograniczoną swobodę komponowania własnego produktu:

Tabliczki znakomicie sprawdzają się w zakładach produkcyjnych, magazynach, salonach, lotniskach, bankach, sklepach, restauracjach czy barach. Róźnorodne systemy montażu umożliwią Ci dopasowanie tabliczek do Twoich potrzeb i możliwości.

Do pisania należy używać wyłącznie mazaków przeznaczonych dla tablic suchościeralnych  (mazaki permanentne lub półpermanentne nie sprawdzą się na tablicach)

Termin realizacji

Tabliczki w zależności od wielkości zamówienia realizujemy w terminie od 2-6 dni roboczych.

Produkty powiązane

Inne produkty z tej kategorii

Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane