[email protected]  32 720 94 75
O nasAranżacjeBlogGaleria realizacjiNowości

Jak ozdobić wnętrze w pół godziny

Etykiety kredowe na doniczki i słoiczki!

samoprzylepne etykiety kredowe

Zaczniemy od serca domu czyli od kuchni. Wiele osób wspomina o problemach z organizacją przypraw oraz żywności w swojej kuchni. Tak łatwo pogubić się wśród masy podobnych sobie słoiczków czy też saszetek. Aby uprościć sobie organizację, sprawdź jak przydatne mogą okazać się etykietki na słoiczki! Z łatwością podpiszesz nimi wszystkie pojemniki z produktami. Rozwiązanie te może okazać się również ciekawą aranżacją, jeśli przykleisz je na doniczki z ziołami czy też kwiatami. Łączymy atrakcyjne wizualnie z przydatnym!

Samoprzylepna fototapeta na meble

Zdajemy sobie sprawę jak bardzo nieekonomiczne oraz pracochłonne może być wymienianie mebli co kilka lat. Jeśli jednak znudził nam się już aktualny wystrój mieszkania, a zaledwie kilkanaście miesięcy temu wymienialiśmy meble na nowe, to mamy łatwe rozwiązanie na szybką zmianę! Samoprzylepna fototapeta szybko i efektownie odmieni Twoje wnętrze. Możesz wybierać spośród kilkunastu kategorii, z pewnością znajdziesz idealną dla siebie propozycję!

samoprzylepne etykiety kredowe

Ściana ze zdjęciami

Chyba każdy z nas lubi chwalić się zdjęciami swojej rodziny, przyjaciół czy też pamiątkami z wakacyjnych wojaży. Jednak jeśli włożymy je do albumu czy też szuflady - szybko o nich zapomnimy. Łatwo jednak możemy temu zaradzić! Jeśli masz jedną niezagospodarowaną ścianę warto stworzyć na niej prawdziwą, rodzinną galerię zdjęć. Może nawet wymyślisz temat przewodni albo stworzysz drzewo genealogiczne swojej rodziny?

Pomocne z pewnością okażą się naklejki ścienne, którymi będziesz mógł ozdobić swoje zdjęcia. Za pomocą naszych naklejek oraz zdjęć i taśmy dwustronnej możesz stworzyć naprawdę ciekawą dekorację!

Naklejki w łazience

Radosne wieloryby, rafa koralowa czy też małe rybki - wpuść je do swojej łazienki i ciesz się ich towarzystwem każdego dnia. Jeśli jednak wolisz bardziej elegancki wystrój wnętrz, z pewnością przypadną Ci do gustu naklejki z ornamentami , które zapewnią Twojej łazience sporą dawkę szyku oraz elegancji. Możesz nakleić je zarówno na ścianę jak i kafelki, tworząc naprawdę interesującą, ścienną dekorację.

Kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć
Udostępnij wpis:   
Ostatnio oglądałeś
Zapytaj na czacie