[email protected]  32 720 94 75
KontaktO nasBlogGaleria realizacjiNowości

Mały przedpokój w bloku - pomysły na aranżacje

Mamy jednak kilka sposobów na to, aby mały przedpokój zyskał nowy charakter!

Jasne kolory ścian

Jak wiadomo - jasne barwy powiększają i w temacie przedpokoju nie będzie żadnego odstępstwa. Oczywiście to nie znaczy, że masz całkowicie unikać ciemniejszych odcieni, jednak czarny bądź granatowy total look z pewnością się tutaj nie sprawdzi. Łagodne beże, brązy czy też pastelowe błękity sprawią, że Twój przedpokój wyda się optycznie większy i bardziej przestronny. Jeśli do takiej bazy dodasz odrobinę ciemnych barw - niczemu to nie zaszkodzi. Dodaj lekkości i przejrzystości Twoim wnętrzom za pomocą odpowiednich kolorów!

naklejka ścienna roślinna do przedpokoju

Lustro - optyczne powiększenie przestrzeni

Wykorzystaj lustra bez ram ewentualnie z cienkimi, nieinwazyjnymi ramkami. Dzięki odbiciu lustrzanemu osiągniesz ciekawy efekt wizualny, a do tego zyskasz wygodny aspekt praktyczny. Powieś kilka luster naprzeciw siebie, albo pomyśl o ozdobieniu ścian lustrzaną mozaiką.

Wysoka zabudowa

Dobór mebli to jeden z największych problemów małych mieszkań. Kiedy nie mamy zbyt dużo przestrzeni do wykorzystania, każde miejsce oraz kąt jest na wagę złota. W tym wypadku bardzo dobrze sprawdzą się szafy wnękowe oraz wysoka zabudowa. Postaraj się też nie przeładowywać przedpokoju przedmiotami, ani nie traktować go jak przechowywalni. Dzięki temu zachowasz estetykę oraz przejrzystość wnętrza.

szablon malarski motocyklista ozdoba ścienna

Fototapety powiększające przedpokój

Końcowym, ale wcale nie mniej ważnym elementem o którym należy wspomnieć jest wykończenie ścian w przedpokoju. Jasne kolory są oczywiście ich podstawą, jednak możemy zrobić coś jeszcze, aby optycznie powiększyć nasze wnętrze!

Świetnym sposobem na dodanie odrobinę przestrzeni do wnętrz jest zastosowanie fototapety. Fototapeta przestrzenna do pokoju doda mieszkaniu świeżości oraz sprawi, że goście oraz pozostali domownicy będą nią zachwyceni! Podobnie fototapety 3d, które dzięki swojej wyjątkowej perspektywie sprawią, że zyskamy dodatkową optyczną przestrzeń. Wybierz motyw romantycznej uliczki, relaksującego pomostu bądź nowoczesnego miasta i ciesz się niezwykle estetycznym rozwiązaniem!

Udostępnij wpis:   
Ostatnio oglądałeś
Zapytaj na czacie