[email protected]  32 720 94 75
KontaktO nasBlogGaleria realizacjiNowości

Jak urządzić letni balkon w bloku?

Przedstawiamy kilka wskazówek, dzięki którym przekonasz się, że zaaranżowanie małego balkonu to czysta przyjemność. Lato to idealna pora na drobne remonty!

etykieta kredowa

Wypełnij go roślinnością!

Rośliny zawsze górą! Jeśli uwielbiasz świeże zioła - z pewnością spodoba Ci się pomysł stworzenia na balkonie mini zielarni. Najlepiej i najbardziej praktycznie będzie jeśli każdą doniczkę opiszesz, na przykład za pomocą kredowych etykiet samoprzylepnych. Dzięki temu będą wyglądały nie tylko estetycznie, ale również wygodniej będzie się z nich korzystać! Podobnie postąpić możesz z ulubionymi okazami kwiatów.

Zadbaj o ścienne dekoracje

Dlaczego ściany na balkonie miałyby być wyłącznie w jednym kolorze? Możesz ożywić je za pomocą misternych wzorów, na przykład roślinnych! Nie jesteś mistrzem pędzla? Mamy na to prostą radę! W stworzeniu niebanalnych wzorów pomogą Ci szablony malarskie, które ułatwią cały proces malowania i sprawią, że na ścianach Twojego balkonu powstaną misterne wzory!

szablon do malowania roślinny

Funkcjonalność i estetyka

Balkon powinien być nie tylko estetyczny, ale i praktyczny, aby komfortowo spędzało się na nim czas. Dlatego zadbaj nie tylko o wspaniały efekt wizualny, ale również o jego aspekt praktyczny. Niech meble będą wygodne, dodatki nieprzemakalne, aby koniecznym nie było gorączkowe ich zbieranie podczas pierwszej letniej ulewy. To z pewnością będzie dobry i przemyślany wybór!

Podłoga i inne ważne historie

Podłogi w blogach często pokryte są mało estetycznymi płytkami bądź po prostu betonem. Warto zadbać o to, aby podłoga jak najdłużej prezentowała się świetnie - pomyśl więc o balkonowym dywaniku bądź wyłożeniu podłogi specjalnym drewnem, które ułożysz bez skomplikowanego montażu.

Udało Ci się zainspirować?

Kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć
Udostępnij wpis:   
Ostatnio oglądałeś
Zapytaj na czacie