[email protected]  32 720 94 75
KontaktO nasBlogGaleria realizacjiNowości

Elegancki salon - jesienne trendy 2019

Niech na meblach nie zabraknie koloru!

Fototapeta na ścianę kolorowe kamieniece

Kolorowe meble już od dawna wydawały nam się być przeżytkiem. Brzydkie kolory, niemodne kształty - to wszystko odeszło już do lamusa, a kolor na meblach zyskał swoje nowe, nowoczesne oblicze! Wykorzystaj energetyczny pomarańcz czy soczystą czerwień i nadaj swoim meblom niepowtarzalnego charakteru! Możesz kupić nowe meble, bądź odmalować te które już posiadasz, tak niewielka renowacja nie zajmie ci zbyt wiele czasu, a może okazać się wyśmienitą zabawą!

Tkanina i aksamit

Kiedy nadchodzą chłodniejsze dni, warto jest się utulić czymś przyjemnym. Właśnie dlatego idealnym materiałem na deszczowe i zimne dni okaże się aksamit. Możesz dodać nim energii używając go jako narzuty na kanapę, poszewki na poduszki bądź nawet jako dywanik! W poniedziałkowy chłodny poranek takie dodatki z pewnością sprawią Ci wiele radości oraz przyjemności!

Fototapeta 3D spirala

Ściany tylko dla odważnych!

Nikt z nas nie lubi nudy, a już szczególnie jesienią. O tej porze roku wracamy do ciepłych, pełnych energii barw. Triumfy święcą czerwienie, żółcie, pomarańcze oraz inne kolory nawiązujące do niezwykłej feerii barw spadających liści, kasztanów czy też rozgrzewającej herbaty z kurkumą i imbirem. Kolory mogą na nas działać i robią to każdego dnia, a to wyłącznie od nas samych zależy jakimi barwami się otoczymy.

Jesienne wnętrza 2019 powinny być nie tylko radosne, ale i wyjątkowo przytulne. A jeśli nie chcesz, albo zwyczajnie nie masz czasu przeprowadzać pracowitego remontu oraz malować ścian - przyda się fototapeta!! Dzięki niej łatwo odmienisz wnętrze swojego salonu, a żywe i bogate kolory sprawią, że poczujesz się w swoim salonie zrelaksowany oraz odprężony.

Obrazy, które nadają charakteru

Wyobraź sobie idealnie zaaranżowany salon i jego najważniejszą kropkę nad i - Twój ulubiony obraz. Nieistotne, czy miłością darzysz Kossaka, van Gogha czy może osiedlowego artystę z zamiłowaniem do abstrakcyjnych form! Powieś swój ulubiony obraz w centralnym punkcie salonu - nad kanapą, a może jako jedyny akcent kolorystyczny ścian i ciesz się jego niepowtarzalnym charakterem!

Do wszystkich naszych wskazówek dodaj kubek aromatycznej herbaty, otul się aksamitnym kocem i spędź najbardziej przytulną jesień!

Udostępnij wpis:   
Ostatnio oglądałeś
Zapytaj na czacie