[email protected]  32 720 94 75
KontaktO nasBlogGaleria realizacjiNowości

Etykiety kredowe oraz suchościeralne - jak je wykorzystać?

Etykiety samoprzylepne na słoikiW internecie możemy znaleźć wiele porad na temat dbania o porządek w swoich wnętrzach. Zdradzają one sprytne triki oraz wskazówki, które często bywają prawdziwymi kamieniami milowymi w życiach najprawdziwszych bałaganiarzy. Jedną z takich wskazówek, która z pewnością odmieni Twoje codzienne życie jest zastosowanie praktycznych samoprzylepnych etykiet, z funkcją pisania. Jak to możliwe? Sprawdź!

Jaka jest najważniejsza zasada utrzymywania porządku we wnętrzach?

Najbardziej istotna zasada polega na ustaleniu stałego miejsca przechowywania dla każdej z rzeczy. Nie jest to proste oraz wymaga wyrobienia w sobie nawyku. Aby go utrwalić potrzebujesz około 30 dni! Na szczęście istnieją akcesoria, które pomogą Ci w ustaleniu stałego miejsca dla każdego z posiadanych przez Ciebie przedmiotów.

Łatwo jednak zagubić się w stercie nieoznakowanych słoiczków z przyprawami czy też pudełek z kablami czy narzędziami. Na szczęście, wiemy jak poradzić sobie z tym kłopotem!

Kredowe oraz suchościeralne etykiety to prosty oraz mało kosztowny sposób na organizację mieszkania.

Jakie są zalety naszych etykiet?

  • Samoprzylepna powierzchnia, która sprawia, że montaż etykiet zajmuje dosłownie chwilę,
  • możliwość wielokrotnego ścierania oraz ponownego wykonywania napisów,
  • interesujące kształty etykiet, które mogę stać się swoistą dekoracją mieszkania (chmurki, figury geometryczne, wzory retro),
  • łatwy montaż i demontaż etykiet, bez pozostawiania nieestetycznych śladów.

Doskonałe do przechowywania: przypraw, narzędzi, biżuterii, drobnych przedmiotów. Opiszesz nimi co tylko zechcesz! Na rynku znajdziesz zarówno etykiety kredowe, jak i etykiety suchościeralne. Czym się różnią i gdzie najlepiej wykorzystać poszczególne warianty? Odpowiadamy!

Etykiety kredowe

Etykiety kredowe do kuchni

Etykiety o powierzchni kredowej w kolorze czarnym to świetne rozwiązanie do miejsc, w których nie będziemy często zmieniać opisów. Wszelkie napisy wykonasz szkolną kredą bądź specjalnie przeznaczonym do powierzchni kredowej markerem, a zmyjesz je za pomocą wilgotnej ściereczki!

Jak wykorzystasz nasze kredowe etykiety?

Uporządkuj kuchenne akcesoria oraz przyprawy

Chyba większość z nas posiada zbyt dużą ilość przypraw w kuchni. Oczywiście, nadają one niepowtarzalny smak oraz aromat naszym potrawom, często jednak łatwo pomylić podobne do siebie opakowania i zamiast cukru, do ulubionej kawy dodać na przykład … soli! Z kredowymi etykietami takie pomyłki nie będą mieć miejsca. Możesz opisać słoiczki różnymi kolorami kredy bądź markerów kredowych, aby pogrupować je w odpowiednie kategorie.

Podpisz nimi prezenty

Święta a może Dzień Dziecka w przedszkolu? Kredowe etykiety to ciekawy i bardzo kreatywny sposób na opisanie drobnych podarunków! Podpisz je imieniem, narysuj karykaturę obdarowywanego bądź po prostu zapisz na etykiecie kilka miłych słów czy też podziękowanie.

Wykorzystaj je w swojej gastronomii

Etykiety kredowe to doskonałe rozwiązanie wizualne dla lokali gastronomicznych. Użyte w kawiarniach czy też mydlarniach dodadzą uroku każdemu produktowi a przy okazji poinformują klientów o jego cenie czy też wadze. Nasze etykiety pełnią nie tylko praktyczną, ale również wizualną funkcję!

Etykiety suchościeralne

Etykiety suchościeralne do kuchni

Etykiety suchościeralne w formie samoprzylepnych naklejek to wyjątkowo wygodne rozwiązanie do biur, magazynów oraz garaży! Dlaczego? Zmywanie napisów z ich powierzchni jest banalnie proste i nie brudzi dłoni, dzięki czemu możemy ponawiać napisy z nieskończoną częstotliwością.

Jak wykorzystasz nasze suchościeralne etykiety?

Opisz regały magazynowe

Etykiety regałowe w wersji suchościeralnej służą do samodzielnego wpisywania potrzebnych informacji. Idealnie sprawdzą się do oznakowania regałów magazynowych jak i innych elementów architektury magazynu. Dzięki nim możesz również łatwy w sposób oznaczyć wszelkie pojemniki, skrzynie a także asortyment lub towary.

Uporządkuj garaż bądź piwnicę

Etykiety suchościeralne to świetny pomysł na opisanie pudeł z rzeczami z dzieciństwa, z pamiątkami, ozdobami świątecznymi bądź też zimowymi swetrami, które chowamy na czas lata!

Podpisz nimi pudełka w dziecięcym pokoju

Chyba każdy kto posiada dzieci zdaje sobie sprawę z szalonej ilości zabawek oraz materiałów do nauki, które posiadają nasze pociechy. Dziecięcy pokój to pomieszczenie, w którym bałagan robi się właściwie sam, warto więc znaleźć dla każdej rzeczy odpowiednie miejsce! Wspólnie przeprowadźcie gruntowne porządki i opiszcie poszczególne pudełka, szkatułki czy też szuflady!

Nasze suchościeralne i kredowe etykiety znajdziesz tutaj: https://wally.com.pl/k1360,etykiety-cenowki.html.

Udostępnij wpis:   
Ostatnio oglądałeś
Zapytaj na czacie