info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeBlogKontakt

Fototapety na lodówkę we wzory

Kuchnia uznawana jest przez wielu za serce domu. A jakie jest centralne, najczęściej odwiedzane w niej miejsce? Oczywiście lodówka! Jednak co jeśli Twój kuchenny sprzęt jest już po przejściach? Zniszczona, obdrapana, z pozostałościami po starych naklejkach dzieci lodówka wcale nie musi szpecić swoim wyglądem. Alternatywą dla kupna nowego urządzenia są fototapety na lodówkę, które w jednej chwili tchną nowe życie w nadgryziony zębem czasu sprzęt.

Dlaczego warto?

Fotolaminat to doskonała propozycja na odświeżenie wyglądu starej lodówki, bez konieczności wydawania na ten cel dużej sumy gotówki. Fototapeta sprawdzi się również w przypadku, kiedy znudził Ci się Twój obecny wystrój kuchni, a nie masz czasu ani środków na kosztowne oraz wymagające prace remontowe - wtedy wykorzystasz ją również na ścianie! Z uwagi na wysoką jakość wykonania, nie sprawia problemów w utrzymaniu czystości, co jest niezwykle ważne w pomieszczeniu takim jak kuchnia. Jednocześnie wykazuje się dużą odpornością na uszkodzenia. Fototapety na lodówkę to produkty łatwe w montażu i demontażu, stąd też w każdej chwili możemy je wymienić na nowy motyw. Do tego nie pozostawiają nieestetycznie wyglądających śladów.

Jaki wzór?

Duża różnorodność dostępnych motywów sprawia, że z wyborem idealnie dopasowanej naklejki nie powinno być problemu. Wzory, które idealnie sprawdzą się w kuchennych przestrzeniach to przede wszystkim propozycje apetycznych warzyw oraz owoców, które każdego dnia będę wzbudzały apetyt nawet największych niejadków. Plastry orzeźwiającej limonki, ziarna kawy czy pąki kolorowych kwiatów odmienią wygląd lodówki nie do poznania! Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą wzorów i kategorii fototapet i wybierz swój ulubiony wzór!

Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane