info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasRealizacjeBlogNowości

Tabliczki BHP parkingowe

Parkowanie to prosta czynność, którą wielu z nas wykonuje kilkakrotnie w ciągu dnia. Manewr ten często ułatwiają nam odpowiednio wyznaczone na parkingu linie, informacje o kierunkach jazdy czy też znaki nakazujące nie blokowanie wyjazdu z bram, dróg przeciwpożarowych oraz przejazdów dla karetek. To jedne z ważniejszych i bardziej przydatnych oznaczeń, które możemy spotkać w ciągu naszego codziennego życia!

Zdarzają się jednak miejsca w których ktoś zupełnie nie zadba o możliwość komfortowego parkowania, bądź zupełnie przeciwnie - nie oznakuje jego zakazu. Zaparkowanie w takim miejscu może spowodować przykre konsekwencje i to nie tylko finansowe! Dlatego wychodząc naprzeciw nie tylko właścicielom parkingów, ale i terenów prywatnych przygotowaliśmy całą gamę oznaczeń przydatnych wszędzie tam, gdzie pojawia się możliwość parkowania - na sklepowych podjazdach, terenach prywatnych, ale również ulicach!

Parkingowe tabliczki BHP

Jakie tabliczki BHP znajdziesz w naszej ofercie? Zarówno te przedstawiające znaki nakazu, zakazu jak i informacyjne. Najbardziej uniwersalne, a zarazem przydatne mogą okazać się tabliczki informujące o zakazie parkowania w danym miejscu - wykorzystasz je zarówno w przestrzeniach firmowych jak i prywatnych. Do wyboru posiadamy tabliczki z zakazem parkowania ze względu na bramę wjazdową, teren prywatny czy też drogę przeciwpożarową.

Praktycznym rozwiązaniem okażą się być również tabliczki informacyjne wyznaczające odpowiednie miejsca parkingowe bądź teren dostępny wyłącznie dla klientów danej firmy.

Praktyczne oznaczenia BHP na parking

Tabliczki BHP dostępne w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości spienionego PCV na które nanosimy nadruk, który nie blaknie ani nie ściera się z upływem czasu. Nasze tabliczki możesz wykorzystać zarówno na parkingach wewnętrznych, zewnętrznych jak i na ulicach!

Sprawdź naszą ofertę praktycznych tabliczek parkingowych!

Ponad 35 tysięcy zadowolonych klientów
35 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Zapytaj na czacie
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane