tablica kredowa w dowolnym rozmiarze

tablica kredowa w dowolnym rozmiarze
tablica kredowa w dowolnym rozmiarze tablica kredowa w dowolnym rozmiarze tablica kredowa w dowolnym rozmiarze
szt. 17,80 zł

Tablicę zamówić można w dowolnym rozmiarze.  rozmiar bazowy: 60,0 x 30,0cm szer. x wys. [cm]
Jeśli zależy Ci na przycięciu tablicy do formatu innego niż oferowany w naszym sklepie wystarczy wybrać produkt nieco większy od oczekiwanego, a w uwagach zamieścić informację o formacie w jakim mamy przygotować tablicę.


Dostępna w postaci elastycznej, samoprzylepnej folii lub tablicy o grubości 5mm wykonanej z PCV dla większej sztywności i przeznaczonej do montażu w tradycyjny sposób:

  • tablica samoprzylepna - wykonana jest z elastycznej, samoprzylepnej folii o grubości zaledwie 0,2 mm. Idealnie nadaje się do montażu na wszelkich gładkich powierzchniach takich jak ściany, meble czy powierzchnie szklane;
  • tablica na podkładzie z PCV - wykonana jest na podłożu z 5 mm PCV dla większej sztywności i przeznaczonej do montażu w tradycyjny sposób. Tablica pozbawiona jest wszelkich ramek. Krawędzie wykończone są na ostro. Tablica jest bardzo lekka, a jednocześnie wytrzymała;
  • tablica DWUSTRONNA na podkładzie z PCV - wykonana jest z 5mm płyty PCV i obustronnie wyposażona w powierznię suchościeralną. Możemy tworzyć hybrydy - tablicy kredowej i suchościeralnej! Jeżeli chcesz chcesz stworzyć taką tablicę napisz to w komentarzu do zamówienia. Cena bez względu na wariant pozostanie bez zmian!

Tablice odporne są na działanie warunków atmosferycznych i mogą być montowane na zewnątrz.

prosty montaż

Tablicę wystarczy nakleić na płaską powierzchnię - ścianę, blat stołu lub biurka czy nawet meble. Równie łatwo można ją w każdej chwili zdemontować. Jeżeli wybierzesz tablicę z podkładem z płyty PCV możesz przykleić ją za pomocą taśmy dwustronnej, powiesić, przykręcić lub po prostu wykorzystać jako wolnostojącą.

dlaczego tablica samoprzylepna?

  • lekka i bezpieczna
  • tańsza od tradycyjnych tablic
  • zapewnia prosty i czysty montaż
  • wykonana z profesjonalnej samoprzylepnej folii tablicowej
  • elastyczna i cienka 0.2 mm grubości lub sztywna 5mm na podkładzie z PCV
  • szybko przykleisz i odkleisz
  • dowolny rozmiar

tablica dla domu, firmy i szkoły!

Tablica to doskonały pomysł na rodzinny notatnik spraw bieżących - umieść ją w kuchni lub połącz przyjemne z pożytecznym i niech stanie się znakomitą zabawą dla Twoich dzieci - praktycznym miejscem na kolorowe rysunki, pierwsze literki lub "złote myśli". Samoprzylepne tablice to także oryginalna dekoracja - bajeczne kształty i bogate wzornictwo stworzą baśniową krainę, która stanie się sprzyjającym otoczeniem dla wyobraźni Twojego dziecka. Równie dobrze sprawdzi się jako praktyczne miejsce na menu w punkcie gastronomicznym, pubie, restauracji lub dyskotece. Z powodzeniem można ją też przeznaczyć na tablicą reklamową w sklepie czy np. salonie fryzjerskim.

Tablica w wersji elastycznej jest z powodzeniem wykorzystywana do renowacji zużytych tablic szkolnych. Mamy wiele pozytywnych doświadczeń w tym zakresie.

termin realizacji
Tablica samoprzylepna - do 2 dni roboczych, tablica na podłożu z PCV - do 5 dni roboczych.

Pamiętaj!
Jeżeli obydwa z wybranych przez Ciebie wymiarów przekroczą 120 cm, wówczas tablica będzie składała się z części.

Zwróć uwagę - farby o wysokiej zawartości lateksu, farby zmywalne, plamoodporne i fasadowe niekorzystnie wpływają na przyczepność tablic samoprzylepnych. Decydując się na stworzenie dekoracji na tym podłożu robisz to na własną odpowiedzialność gdyż nie uznajemy reklamacji związanych z tymi farbami. W takiej sytuacji polecamy skorzystanie z tablic na podkładzie z PCV.

Inne produkty z tej kategorii

2009-2017 Wally © KQS.store