info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeKontakt

tablica suchościeralna EDU nauka pisania 036

49,70 PLN z VAT
40,41 PLN netto
rozmiarszer. x wys. cm
bazowy70,0 x 50,0
A100 x 70,0
B130,0 x 90,0
C
170,0 x 120,0

Edukacyjna tablica to rewelacyjne narzędzie do nauki, zabawy i pracy. Dzięki niemu Twoje dziecko pozna alfabet, nuty, cyferki, nauczy się tabliczki mnożenia i połączy pierwsze litery w słowa – a wszystko to w formie znakomitej zabawy.

Piszcie razem, rysujcie, bawcie się, zorganizujcie konkurs, kalambury – kilka pociągnięć gąbki i można zaczynać od początku! Tak proste narzędzie a niesie tyle możliwości i radości.

Wykorzystaj ją do organizacji – stwórz kolorowy grafik zadań domowych, plan lekcji do szkoły lub miejsce na krótką notatkę dla domowników. Tablica nie tylko pobudzi wyobraźnie Twojego dziecka ale też doskonale sprawdzi się jako element dekoracyjny jego pokoju.

Super fakty o powierzchni suchościeralnej

Nasze tablice posiadają nowoczesną powierzchnię suchościeralną, która pozwala na całkowite wyczyszczenie tablicy nawet gdy napisy pozostaną na niej przez długi okres.

Tablice suchościeralne dostępne są w wersji matowej oraz błyszczącej.

Wersja błyszcząca to idealne miejsce do częstych i intensywnych notatek jak również wymarzone miejsce do pracy naszych dzieci. Wszelkie napisy wystarczy przetrzeć ścierakiem lub ściereczką z mikrofibry aby w mig zniknęły z powierzchni tablicy.

Tablica matowa może być wykorzystana jako alternatywa ekranu dla rzutnika, jednak ze względu na swa lekką niewidoczną dla oka porowatość posiada nieco gorsze właściwości ścieralne. Wykonane napisy należy ścierać po ich wyschnięciu, a najlepszą metodą czyszczenia będzie ściereczka z mikrofibry. Tablicę warto czyścić okresowo specjalistycznym płynem do tablic lub wodą z małą ilością płynu do mycia naczyń.

Dostępna jest w dwóch wersjach:

Jeżeli spodobały Ci się nasze tablice ale potrzebujesz innego nadruku lub własnej, indywidualnej tablicy możemy ją dla Ciebie wykonać lub możesz skorzystać z naszego specjalnego produktu: tablica z własną grafiką.

Biała lub kolorowa tablica samoprzylepna doskonale sprawdzi się w firmie, placówkach szkoleniowych i domu. Przez wiele lat posłuży jako praktyczne narzędzie pracy podczas wykładów, szkoleń, konferencji, narad czy prezentacji multimedialnych. Tablice można montować na zewnątrz gdyż są odporne na działanie warunków atmosferycznych.

Prosty montaż

Samoprzylepną tablicę wystarczy nakleić na płaską powierzchnię – ścianę, blat stołu lub biurka czy nawet meble. Równie łatwo można ją w każdej chwili zdemontować – zwyczajnie odkleić nie pozostawiając żadnych śladów. Jeżeli wybierzesz tablicę z podkładem z płyty PCV możesz przykleić ją za pomocą taśmy dwustronnej, powiesić, przykręcić lub po prostu wykorzystać jako wolnostojącą.

Do pisania po tablicy należy używać wyłącznie mazaków przeznaczonych dla tablic suchościeralnych.

dlaczego tablica samoprzylepna?

termin realizacji
Tablice realizujemy w terminie od 3 do 5 dni roboczych.

Zwróć uwagę - farby o wysokiej zawartości lateksu, farby zmywalne, plamoodporne i fasadowe niekorzystnie wpływają na tablic samoprzylepnych. Decydując się na stworzenie dekoracji na tym podłożu robisz to na własną odpowiedzialność gdyż nie uznajemy reklamacji związanych z tymi farbami. W takiej sytuacji polecamy skorzystanie z tablic na podkładzie z PCV.

Produkty powiązane

Mogą Cię zainteresować

Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane