Naklejka na laptopa bambus 0032

31,7625,82 netto
Naklejka na laptopa bambus 0032
W kategorii najbardziej pożytecznej, najszerzej wykorzystywanej rośliny na świecie, bambus z pewnością zająłby pierwsze miejsce. Młode pędy są bowiem podstawą azjatyckiej kuchni, liście służą do zwijania pierożków, stare pędy stosowane są do gotowania, nie wspominając już o tym, że powszechnie wykorzystuje je się do produkcji akcesoriów kuchennych. My jednak dopatrzyliśmy się jeszcze jednej zalety bambusa. To oczywiście aspekt czysto dekoracyjny. Fenomenalnie prezentuje się w roli dekoracji przewodniej mieszkania, jak również subtelnego elementu będącego jedynie tłem dla całości.

Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
}

Opinie klientów

 
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa bambus 0032
15608
5523
1268
Naklejka na laptopa bambus 0032
31.76
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.