Naklejka na laptopa zebra 0043

31,7625,82 netto
Naklejka na laptopa zebra 0043

Czy ta zebra jest prawdziwa? Czy to tak naprawdę bywa? Czy też malarz z bożej łaski, pomalował osła w paski? Tak brzmi fragment wierszyka dedykowanego przez Jana Brzechwę dzieciom. W istocie lepiej nie dałoby się scharakteryzować zwierzęcia, jakim jest zebra. Ich niewątpliwym atutem są oczywiście paski, na tyle oryginalne, że nie możliwe jest napotkanie na dwie takie same zebry, o takim samym umaszczeniu. I choć w naturalnych warunkach często padają ofiarą drapieżników i kłusowników – głównie z powodu posiadanych pasków, tak w naszym sklepie internetowym ich wizerunkiem możemy cieszyć się do woli, nie bacząc, że przy ich tworzeniu mogło ucierpieć jakiekolwiek zwierzę.

Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa zebra 0043
15619
5523
1265
Naklejka na laptopa zebra 0043
31.76
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.