Kategorie produktów

  info@wally.com.pl  32 720 94 75
Kontakt - obsługa klienta

naklejka na laptopa iguana 0047

naklejka na laptopa iguana 0047
naklejka na laptopa iguana 0047
24,99 zł z VAT
20,32 zł netto

Mamy dwa gatunki iguany: zieloną i szlachetną. Iguana po polsku zwana jest legwanem. Jest to duża, nadrzewna, roślinożerna jaszczurka, która występuje głównie w Ameryce Środkowej i Południowej. Dorosła iguana osiąga 1,5 m długości, a może ważyć nawet 20 kg. Jest to więc całkiem spore zwierzę, choć z wyglądu prezentujące się niepozornie. Możemy je mieć w swoim posiadaniu, dzięki naklejkom na laptopa z tym właśnie motywem. Nie ma wątpliwości, że dzięki takiej dekoracji, nasz komputer stanie się bardziej oryginalny i ciekawy.


Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 45 x 30 cm. Naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

  • Ochronisz obudowę przed zarysowaniami,
  • wyróżnisz się z jednobarwnego tłumu tysięcy takich samych urządzeń,
  • zamontujesz ją sam w kilka minut, niepotrzebne są żadne specjalne umiejętności.

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

najwyższa jakość

Oferujemy dekoracje które zawsze działają. Każdorazowo otrzymujesz produkt najwyższej jakości, bez kompromisów i dróg na skróty. Masz pewność, że otrzymasz najlepszy produkt i usługę na rynku. W produkcji bazujemy wyłącznie na markowych materiałach niemieckiej firmy Oracal. Jeżeli mimo wszystko zdarzy się coś nieoczekiwanego podczas montażu, masz zastrzeżenia do samego produktu, nie zostawimy Cię samego.

Czas produkcji naklejek

Od zaksięgowania wpłaty Twoje zamówienie zostanie zrealizowane w czasie do trzech dni roboczych. W przypadku płatności przy odbiorze produkcję zaczynamy niezwłocznie.

Inne produkty z tej kategorii

Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Sprawdź nasze recenzje w Opineo