Naklejka na laptopa iguana 0047

31,7625,82 netto
Naklejka na laptopa iguana 0047
Mamy dwa gatunki iguany: zieloną i szlachetną. Iguana po polsku zwana jest legwanem. Jest to duża, nadrzewna, roślinożerna jaszczurka, która występuje głównie w Ameryce Środkowej i Południowej. Dorosła iguana osiąga 1,5 m długości, a może ważyć nawet 20 kg. Jest to więc całkiem spore zwierzę, choć z wyglądu prezentujące się niepozornie. Możemy je mieć w swoim posiadaniu, dzięki naklejkom na laptopa z tym właśnie motywem. Nie ma wątpliwości, że dzięki takiej dekoracji, nasz komputer stanie się bardziej oryginalny i ciekawy.


Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa iguana 0047
15623
5523
1265
Naklejka na laptopa iguana 0047
31.76
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.