Naklejka na laptopa papuga 0055

31,7625,82 netto
Naklejka na laptopa papuga 0055
Mądre, świdrujące i przenikliwe oko papugi może zawstydzić niejedną osobę. Jednak, może być również źródłem inspiracji. W papugach lubimy ich kolorowe piórka i to, że niektóre z nich potrafią mówić. Jest to zjawisko bardzo zaskakujące, ale również interesujące. Co prawda, papuga z naklejki na laptopa do nas nie przemówi, ale i tak można się nią zachwycić. Przedstawia niezwykle barwnego osobnika, który zdecydowanie nada kolorytu naszemu urządzeniu, sprawiając, że będzie prezentować się w bardzo oryginalny sposób.


Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.

Opinie klientów

 
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa papuga 0055
15631
5523
1265
Naklejka na laptopa papuga 0055
31.76
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj