Naklejka na laptopa kwiaty P133

31,7625,82 netto
Naklejka na laptopa kwiaty P133
O tym, że kwiaty to najczęściej wykorzystywany w temacie aranżacji wnętrz motyw, wie z pewnością wielu. I kiedy wydaje się nam, że w ich przypadku nie odkryjemy niczego spektakularnego, pojwiają się naklejki na laptopa. Stickery w jednej chwili pozwalają odmienić stary, podniszczony komputer, tworząc niebanalną ochronę przed kolejnymi uszkodzeniami czy zadrapaniami. W galerii naszego sklepu internetowego zebraliśmy wiele kwiatów, aby łatwiejsze było odszukanie tego gatunku, który najlepiej zobrazuje nasze potrzeby, oczekiwania, ale również posiadany temperament.

Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa kwiaty P133
17764
5523
1268
Naklejka na laptopa kwiaty P133
31.76
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.