Naklejka na laptopa lwy P101

31,7625,82 netto
Naklejka na laptopa lwy P101
O tym, że lwy są groźne, wie zapewne każdy. Wielu pewnie słyszało, że lwy mogą zagryźć swoich opiekunów w zoo, nie wspominając już o spotkaniu twarzą w twarzą na afrykańskiej sawannie. Niestety, lew to dzikie i nieprzewidywalne zwierzę, co wynika z jego drapieżnego gatunku. Patrząc jednak na tę naklejkę na laptopa, trudno w to wszystko uwierzyć. Lwy prezentują się na niej w bardzo łagodnej formie. Aż chciałoby się rzec – rozkosznej, uroczo przytulając się do siebie. Kto by pomyślał, że są to jedne z najgroźniejszych zwierząt na świecie, które potrafią jednym ugryzieniem zabić człowieka.


Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa lwy P101
17775
5523
1265
Naklejka na laptopa lwy P101
31.76
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.