Naklejka na laptopa niebieska papuga P116

31,7625,82 netto
Naklejka na laptopa niebieska papuga P116
Gatunków papug jest bardzo dużo. Najbardziej znana jest gadająca papuga ara. Dlatego staje się obiektem pożądania wielu osób, które chcą, aby w ich domu zapanowała radość. Nie mniej jednak, równie godne uwagi są także inne gatunki, jak na przykład papuga Modroara błękitna, która występuje jedynie na niewielkim obszarze wschodniej Brazylii. Teraz możemy ją mieć w swoim domu, dzięki naklejce na laptopa. Takie egzotyczne zwierzę sprawi, że nasz laptop będzie prezentował się dziko i drapieżnie.


Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa niebieska papuga P116
17781
5523
1265
Naklejka na laptopa niebieska papuga P116
31.76
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.