Naklejka na laptopa pies P135

31,7625,82 netto
Naklejka na laptopa pies P135
Psy z długimi włosami mają to do siebie, że mogą sprawić nam wiele kłopotów. Przede wszystkim dlatego, że gubią sierść po całym domu. Wielu perfekcyjnym paniom domu to się nie podoba, ponieważ utrzymanie w mieszkaniu idealnego porządku staje się niemożliwe. Alternatywą dla posiadania psa w żywej postaci, może być nabycie naklejek na laptopa. W takiej sytuacji wszystkie perfekcyjne panie domu będą miały pewność, że ich gniazdko pozbawione będzie jakiejkolwiek, niepożądanej psiej sierści.


Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.

Opinie klientów

 
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa pies P135
17785
5523
1265
Naklejka na laptopa pies P135
31.76
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj