Naklejka na laptopa róże P158

31,7625,82 netto
Naklejka na laptopa róże P158
Róża to niewątpliwie jeden z najbardziej urokliwych kwiatów, jakie można spotkać w wielu przydomowych ogrodach. To piękno przyrody, któremu w żaden sposób nie jesteśmy w stanie się oprzeć. Róże to symbol piękna doskonałego. Mają jednak jeden, podstawowy mankament – kolce. Po co zatem róży kolce? Podobno po to, by ograniczyć zapędy tych, którzy chcą ją zerwać. Z kolei jej miłośnicy są przekonani, że kolce dodają róży uroku i pikanterii. Róż z naszego sklepu nie trzeba zrywać. Ujęte w kadrze obiektywu dodadzą wdzięku każdej przestrzeni.

Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa róże P158
17788
5523
1268
Naklejka na laptopa róże P158
31.76
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.