Naklejka na laptopa serce P144

31,7625,82 netto
Naklejka na laptopa serce P144
W zdecydowanej większości kultur, serce stanowiło synonim miłosierdzia, miłości, współczucia i radości. W wielu religiach było również oznaką sumienia, prawdy i zasad moralnych. W tradycji chrześcijańskiej, serce jest ośrodkiem wszystkiego, co duchowe. To w nim rodzą się myśli i czyny wszystkich nas. Warto zatem dbać o jego czystość i prawość, aby każdego dnia móc stać się lepszym człowiekiem. Dziś pragniemy zaprezentować serce w nieco innej odsłonie. Z pewnością przypadnie do gustu wszystkim osobom ceniącym niebanalność.

Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.

Opinie klientów

 
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa serce P144
17791
5523
1269
Naklejka na laptopa serce P144
31.76
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj