Naklejka na laptopa pies P188

31,7625,82 netto
Naklejka na laptopa pies P188
To, co zawsze jest ciekawe i jednocześnie piękne, to psie oczy. Są one zamyślone, radosne, smutne. Przybierają różne formy, w zależności od nastroju. Zawsze jednak można z nich wyczytać coś, co wskazuje na inteligencję psa. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób decyduje się na posiadanie własnego pupila. Jeśli jednak nie mamy takiej okazji, możemy zastosować formę zastępczą w postaci naklejek na laptopa. Będziemy mogli wpatrywać się w takiego zwierzaka bez opamiętania, jednocześnie wszędzie zabierając go ze sobą.


Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa pies P188
17971
5523
1265
Naklejka na laptopa pies P188
31.76
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.