Naklejka na laptopa kaczka P208

31,7625,82 netto
Naklejka na laptopa kaczka P208
„Nad rzeczą opodal krzaczka, mieszkała Kaczka Dziwaczka”. Tak zaczyna się bardzo znana bajka, a jednocześnie i piosenka. Tutaj dziwaczki nie mamy, tylko kaczkę w najlepszej postaci. I to w dość oryginalnym wydaniu. Tak kolorowa kaczka nie zdarza się często. Nie ulega wątpliwości, że będzie przywodziła nam na myśl wiosenny-letni czas, gdy wokół wszystko pięknie zakwita. Jeśli chcemy mieć w pamięci cały czas takie wspomnienia, warto taką kaczkę umieścić na swoim laptopie w postaci naklejki. Wiosna nigdy od nas wtedy nie odejdzie.


Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.

Opinie klientów

 
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa kaczka P208
18001
5523
1265
Naklejka na laptopa kaczka P208
31.76
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj