Naklejka na laptopa rajskie drzewo P200

31,7625,82 netto
Naklejka na laptopa rajskie drzewo P200
Jesienne chłody i słoty z pewnością coraz mocniej dają nam się we znaki. W takich chwilach w szczególności odczuwamy ochotę, a wręcz potrzebę znalezienia się w ciepłych krajach – z dala od wiatrów, mrozów i chłodów. Możliwość spędzenia przyjemnego popołudnia na rajskiej plaży, w otoczeniu lazurowej wody i egzotycznej roślinności wprowadza nas w stan przyjemnego odprężenia. Może zatem warto byłoby na początku udekorować tym motywem wygląd swojego komputera?

Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa rajskie drzewo P200
18014
5523
1268
Naklejka na laptopa rajskie drzewo P200
31.76
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.