Naklejka na laptopa serce P223

31,7625,82 netto
Naklejka na laptopa serce P223
„Mamo, mamo coś Ci dam, jedno serce, które mam, a w tym sercu róży kwiat, Mamo, mamo, żyj sto lat!” – Ten wierszyk z pewnością pamięta niejedno dziecko, czy to z przedszkola, czy ze szkolnych akademii. Dziś jednak jego tematyka doskonale wpisuje się w koncepcję prezentowanej naklejki na laptopa. Jeśli zatem nie mamy pomysłu na prezent dla ukochanej mamy, dla której komputer jest narzędziem pracy lub okazją do rozrywki, nalepka z sercem w roli głównej sprawdzi się w tym zakresie rewelacyjnie.

Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
}

Opinie klientów

 
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa serce P223
18016
5523
1269
Naklejka na laptopa serce P223
31.76
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.