Kategorie produktów

  info@wally.com.pl  32 720 94 75
Kontakt

tabliczka kredowa w ramce (różne formaty i kolory)

tabliczka kredowa w ramce (różne formaty i kolory) tabliczka kredowa w ramce (różne formaty i kolory) tabliczka kredowa w ramce (różne formaty i kolory) tabliczka kredowa w ramce (różne formaty i kolory) tabliczka kredowa w ramce (różne formaty i kolory) tabliczka kredowa w ramce (różne formaty i kolory) tabliczka kredowa w ramce (różne formaty i kolory) tabliczka kredowa w ramce (różne formaty i kolory) tabliczka kredowa w ramce (różne formaty i kolory) tabliczka kredowa w ramce (różne formaty i kolory) tabliczka kredowa w ramce (różne formaty i kolory) tabliczka kredowa w ramce (różne formaty i kolory) tabliczka kredowa w ramce (różne formaty i kolory) tabliczka kredowa w ramce (różne formaty i kolory) tabliczka kredowa w ramce (różne formaty i kolory) tabliczka kredowa w ramce (różne formaty i kolory) tabliczka kredowa w ramce (różne formaty i kolory) tabliczka kredowa w ramce (różne formaty i kolory) tabliczka kredowa w ramce (różne formaty i kolory) tabliczka kredowa w ramce (różne formaty i kolory) tabliczka kredowa w ramce (różne formaty i kolory) tabliczka kredowa w ramce (różne formaty i kolory)
tabliczka kredowa w ramce (różne formaty i kolory)
8,99 zł

Tabliczki kredowe w plastikowych ramkach oferujemy w dwóch kolorach: czarnym i zielonym. Do pisania po tabliczkach należy używać wysokiej jakości kredy szkolnej lub w przypadku tablic do markerów kredowych dobrych markerów. Podkład z PCV zapewnia lekkość i sprężystość. Tabliczka odporna jest na wilgoć i promieniowanie UV. Możesz używać ich na zewnątrz, w wilgotnych i narażonych na zapylenie pomieszczeniach.

Dajemy Ci nieograniczoną swobodę komponowania własnego produktu:

  • format - A6, A5, A4, A3 i A2;
  • tablica może być zielona lub czarna;
  • aluminiowy statyw dostępny jest w dwóch wysokościach;
  • tabliczka może być dwustronna;
  • 10 różnych systemów montażu - podstaw, haczyczków czy uchwytów magnetycznych;
  • kolor tablicy jak i ramki można swobodnie łączyć.

Tabliczki w ramkach znakomicie sprawdzają się w zakładach produkcyjnych, salonach, lotniskach, bankach, sklepach, restauracjach czy barach. Róźnorodne systemy montażu umożliwią Ci dopasowanie tabliczek do Twoich potrzeb i możliwości.

Do pisania należy używać wyłącznie mazaków przeznaczonych dla tablic suchościeralnych.

Termin realizacji

Tabliczki w zależności od wielkości zamówienia realizujemy w terminie od 2-6 dni roboczych.

Produkty powiązane

Inne produkty z tej kategorii

Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Sprawdź nasze recenzje w Opineo