info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeKontakt

tabliczka suchościeralna z indywidualnym nadrukiem w ramce na nóżce teleskopowej

42,99 PLN z VAT
34,95 PLN netto

Tabliczki suchościeralne w plastikowych ramkach na teleskopie wyposażone są w rewelacyjną powierzchnię suchościeralną. Nie pojawiają się na niej "duszki" będące pozostałością po poprzednich napisach, nawet gdy tablica pozostanie niezmazana przez wiele tygodni. Oferujemy tablice w wersji błyszczącej jak i matowej. Podkład z PCV zapewnia lekkość i sprężystość. Tabliczka odporna jest na wilgoć i promieniowanie UV. Możesz używać ich na zewnątrz, w wilgotnych i narażonych na zapylenie pomieszczeniach. Możesz na nich umieścić dowolny nadruk.

Dajemy Ci nieograniczoną swobodę komponowania własnego produktu:

Tabliczki na statywie znakomicie sprawdzają się w zakładach produkcyjnych, salonach, lotniskach, bankach, sklepach, restauracjach czy barach.

Możesz załączyć logo firmy, grafikę firmową, stworzyć własny harmonogram, planer, tablicę zespołową, kartę wydawczą z magazynu, spis materiałów, zmywalne etykiety, cenówki czy elementy promocyjne POS.

Do wykonania tablicy niezbędny jest przygotowany do druku plik graficzny. Jeśli nie posiadasz takiego pliku, z chęcią wycenimy oraz przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt. W takim przypadku prosimy o kontakt mailowy.

Poprowadzimy Cię krok po kroku. Po złożeniu i opłaceniu zamówienia otrzymasz od nas poglądowy plik, który będziesz mógł sprawdzić i zatwierdzić do druku. Jeżeli potrzebujesz dodatkowych wskazówek, skontaktuj się z nami. Możesz również przesłać do nas swoją grafikę na adres info@wally.com.pl, ocenimy je i przygotujemy plik poglądowy. Akceptujemy formaty jpg, tiff oraz wszelkie wektorowe.

Do pisania należy używać wyłącznie mazaków przeznaczonych dla tablic suchościeralnych (mazaki półpermanentne lub permanente nie sprawdzą się na oferowanych tablicach).
Tablica matowa posiada nieco gorsze właściwości suchościeralne. Pozostałości tuszu wystarczy usunąć wilgotną szmatką lub specjalistycznym płynem do tablic.

Termin realizacji

Tabliczki w zależności od wielkości zamówienia realizujemy w terminie od 3-9 dni roboczych.

Produkty powiązane

Mogą Cię zainteresować

Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane