Naklejka na laptopa drzewo P257

31,7625,82 netto
Naklejka na laptopa drzewo P257
Boazeria, która była tak popularna w czasach PRL-u, już dawno odeszła w zapomnienie. W jej miejscu pojawiły się inne materiały dekoracyjne, które nie tylko spełniają swoją funkcję wizualną, ale również funkcjonalną. Grafika z naturalnym drewnem stanowi strzał w dziesiątkę, jeśli szukamy motywów nawiązujących do natury i ekologii. Brąz wyzwala w nas pokłady siły, ale również spokoju. Wszystko to sprawia, że rustykalne drzewo stanowi doskonałą propozycję do ocieplenia każdego wnętrza.

Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa drzewo P257
18512
5523
1269
Naklejka na laptopa drzewo P257
31.76
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.