Naklejka na laptopa ptak P294

31,7625,82 netto
Naklejka na laptopa ptak P294
Ptaki pełnią istotną rolę w przyrodzie – co do tego pewnie nikt nie ma żadnych wątpliwości. Warto jednak zauważyć, że ich motyw coraz śmielej zaczyna przekraczać nasze progi i chętniej znajduje zastosowanie w roli dekoracji. Skrzydlaci bohaterowie cieszą się czołową pozycją w bajkach i wierszykach, stąd też zdobią pokoje naszych szkrabów. Nieco potężniejsze okazy królują w oficjalnych wnętrzach, wprowadzając do nich specyficzny charakter. Jeśli jednak nie przekonuje nas wizerunek ptaka na olbrzymiej płaszczyźnie, możemy zdecydować się na jego niewielki akcent. W roli nalepki na laptopa sprawdzi się rewelacyjnie.

Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa ptak P294
18524
5523
1265
Naklejka na laptopa ptak P294
31.76
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.