Naklejka na laptopa zachód słońca P269

31,7625,82 netto
Naklejka na laptopa zachód słońca P269
W każdym z nas tkwi szczypta romantyzmu, która uwidacznia się w wielu nastrojowych okolicznościach. Aby wydostać jej piękno, konieczny jest odpowiedni impuls, bodziec, który sprawi, że uaktywni się w najmniej oczekiwanym momencie. Z pewnością dekoracja w formie łatwej do zamontowania naklejki będzie stanowiła tego najlepszy dowód. A zatem wpuśćmy do swojego mieszkania powiew subtelnego uroku chwil spędzonych w oczekiwaniu na malowniczy krajobraz, jaki na niebie kreśli zachód słońca...

Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.

Opinie klientów

 
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa zachód słońca P269
18536
5523
1270
Naklejka na laptopa zachód słońca P269
31.76
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj