Naklejka na laptopa paw P321

31,7625,82 netto
Naklejka na laptopa paw P321
Podąża dumnym krokiem, ostentacyjnie rozkładając swój piękny ogon, który w oka mgnieniu przypomina multikolorowy wachlarz. Nie ulega wątpliwości, że to właśnie ogon jest największym atutem pawi, który zachwyca, onieśmiela i wprowadza w zdumienie. Choć nie każdy może być szczęśliwym posiadaczem, wielu bowiem może zdecydować się na przyozdobienie mieszkania jego motywem. Jeśli zatem nie mamy pomysłu na ozdobienie swojego komputera, motyw rozpostartego pawiego ogona może stanowić unikatową kompozycję, doskonale wpisującą się w jasne, spokojne pomieszczenia.

Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa paw P321
18555
5523
1265
Naklejka na laptopa paw P321
31.76
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.