Naklejka na laptopa para lwów P361

31,7625,82 netto
Naklejka na laptopa para lwów P361
Świat zwierząt zaskakuje nas pod wieloma względami. Choć w dużej mierze udało się człowiekowi poznać jego specyfikę, nie mniej jednak nie brakuje aspektów, dzięki którym intryguje nas jeszcze bardziej. Zwierzęta, zarówno te dzikie, nieokiełznane, jak i hodowlane, przyjazne człowiekowi, stanowią integralną część istnienia życia na naszej planecie. Proponujemy zatem urokliwą fotografię prezentującą parę lwów, rozkosznie wylegujących się w swoim naturalnym środowisku. To niewątpliwie najlepszy sposób na to, aby wprowadzić do swojego mieszkania element bliskości natury z człowiekiem. I to bez obaw o swoje życie...

Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.

Opinie klientów

 
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa para lwów P361
18595
5523
1265
Naklejka na laptopa para lwów P361
31.76
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj