Naklejka na laptopa jabłka na jabłoni P400

29,9624,36 netto
Naklejka na laptopa jabłka na jabłoni P400
Intensywne kolory umieszczone na fotograficznej jakości nadruku – to niewątpliwie propozycja, która przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom wysokiej jakości dekoracji. Już jedna chwila wystarczy, aby nadać wspaniały, jesienny nastrój w domowych wnętrzach, dzięki naklejce z wizerunkiem jabłek rosnących na jabłoni. To niewątpliwie urzekająca inspiracja do udekorowania mieszkania na zbliżającą się porę roku. Dzięki niej w oka mgnieniu nadamy interesujący design domowej przestrzeni, wprowadzając do niej subtelny i nastrojowy klimat.

Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa jabłka na jabłoni P400
18623
5523
1268
Naklejka na laptopa jabłka na jabłoni P400
29.96
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.