Naklejka na laptopa dmuchawiec P408

29,9624,36 netto
Naklejka na laptopa dmuchawiec P408

Dmuchawce przywołują nam na myśl skojarzenia lekkości, ulotności i wyjątkowego piękna. Wybranie tego motywu w roli dekoracji mieszkania polecane jest dla osób, które żyją w ciągłym biegu. Fotografia nie tylko wzbogaci wystrój wnętrza, ale wprowadzi do niego spokój, ciszę i harmonię – wartości tak pożądane dla osób żyjących w chronicznym stresie. Bez względu na to, czy zdecydujemy się na pojedynczego dmuchawca czy też grafikę ukazującą ich wielkie skupisko, w każdym przypadku możemy być pewni, że świetnie sprawdzi się w roli domowej ozdoby.

Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa dmuchawiec P408
18630
5523
1268
Naklejka na laptopa dmuchawiec P408
29.96
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.