info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeBlogKontakt

tablica kredowa z nadrukiem w dowolnym rozmiarze

25,60 zł z VAT
20,81 zł netto

Tablica to doskonały pomysł na rodzinny notatnik spraw bieżących - umieść ją w kuchni lub połącz przyjemne z pożytecznym i niech stanie się znakomitą zabawą dla Twoich dzieci - praktycznym miejscem na kolorowe rysunki, pierwsze literki lub "złote myśli". Równie dobrze sprawdzi się jako praktyczne miejsce na menu w punkcie gastronomicznym, pubie, restauracji lub dyskotece. Z powodzeniem można ją też przeznaczyć na tablicą reklamową w sklepie czy np. salonie fryzjerskim.

Tablica kredowa z nadrukiem to innowacyjny produkt. Dzięki niemu dostosujesz swoją tablicę do potrzeb firmy, a jednocześnie umieścisz na niej własne logo.

Do wykonania tablicy niezbędny jest przygotowany do druku plik graficzny. Jeśli nie posiadasz takiego pliku, z chęcią wycenimy oraz przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt. W takim przypadku prosimy o kontakt mailowy: info@wally.com.pl

Zwróć uwagę!Na rynku dostępny jest szeroki wachlarz markerów do tablic kredowych. Przy silnym napigmentowaniu markera istnieje możliwość powstania trwałego śladu na powierzchni tablicy. Dlatego przed zastosowaniem mazaków innych niż w naszej ofercie sugerujemy wykonanie próby ścieralności. Jeżeli planujesz użycie mazaków innych, niż zalecanych przez nas - poinformuj nas o tym przy składaniu zamówienia. Do paczki dołączymy próbkę tablicy na której będziesz mógł przeprowadzić testy.

Jak wygląda realizacja zamówienia?

Po złożeniu i opłaceniu zamówienia otrzymasz od nas poglądowy plik, który będziesz mógł sprawdzić i zatwierdzić do druku, możliwe będzie również naniesienie dodatkowych zmian w projekcie.

Tablicę możemy wykonać w w formie elastycznej, samoprzylepnej folii lub tablicy o grubości 5mm wykonanej z tworzywa PCV dla jej większej sztywności.

Montaż

Tablicę samoprzylepną wystarczy nakleić na płaską powierzchnię - ścianę, blat stołu lub biurka czy nawet meble. Równie łatwo można ją zdemontować. Jeżeli wybierzesz tablicę z podkładem z płyty PCV możesz przykleić ją za pomocą taśmy dwustronnej, powiesić, przykręcić lub po prostu wykorzystać jako wolnostojącą. Tablice odporne są na działanie warunków atmosferycznych i mogą być montowane na zewnątrz. Tablica w wersji elastycznej jest z powodzeniem wykorzystywana do renowacji zużytych tablic szkolnych. Mamy wiele pozytywnych doświadczeń w tym zakresie.

Termin realizacji

Tablica samoprzylepna - do 4 dni roboczych, tablica na podłożu z PCV - do 7 dni roboczych.

Zwróć uwagę

Mogą Cię zainteresować


Polecane akcesoria
Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane