Kategorie produktów

  info@wally.com.pl  32 720 94 75
Kontakt

tablica kredowa dinozaur 201

tablica kredowa dinozaur 201 tablica kredowa dinozaur 201
tablica kredowa dinozaur 201
53,30 zł

rozmiarszer. x wys. cm
bazowy75,0 x 58,0
A112,5 x 87,0
B150,0 x 116,0

Tablice kredowe to świetny sposób na wspólne spędzenie czasu z dzieckiem oraz zabawę, którą Twoja pociecha uwielbia. Połącz przyjemne z pożytecznym – samoprzylepna tablica stanie się znakomitą zabawą dla Twoich dzieci i praktycznym miejscem na kolorowe rysunki, pierwsze literki lub „złote myśli” czy ważne notatki – przez wiele lat posłużą Twojemu dziecku do zabawy i edukacji, a Ty zachowasz czyste ściany.

Samoprzylepna tablica kredowa to także doskonały pomysł na oryginalną dekorację - bajeczne kształty i bogate wzornictwo stworzą baśniową krainę, która stanie się sprzyjającym otoczeniem dla wyobraźni Twojego dziecka. Niewątpliwym atutem tego produktu jest prosty montaż i wygodne użytkowanie – nie wywróci się jak tradycyjna tablica i zajmuje dużo mniej miejsca.

Samoprzylepna tablica doskonale sprawdzi się jako notatnik rodzinny! Umieść go w kuchni i stwórz rodzinne forum pomysłów. Lista zakupów, krótka notatka dla domowników – kartka zawsze gdzieś się zawieruszy a tablica w widocznym miejscu przypomni domownikom to o czym powinni pamiętać.

Samoprzylepna tablica kredowa doskonale sprawdzi się w placówkach szkoleniowych. Przez wiele lat posłuży jako praktyczne narzędzie pracy podczas wykładów i szkoleń.

prosty montaż

Dzięki powierzchni samoprzylepnej z łatwością nakleisz tablicę na ścianę, szafę, drzwi czy na stolik i równie łatwo w każdej chwili ją odkleisz.

Dlaczego warto wybrać tablicę kredową?

  • lekka i bezpieczna
  • tańsza od tradycyjnych tablic
  • zapewnia prosty i czysty montaż
  • wykonana z profesjonalnej samoprzylepnej folii tablicowej
  • elastyczna i cienka 0,2 mm grubości!
  • szybko przykleisz i odkleisz

termin realizacji
Tablice realizujemy w terminie od 3 do 5 dni roboczych.

Zwróć uwagę - farby o wysokiej zawartości lateksu, farby zmywalne, plamoodporne i fasadowe niekorzystnie wpływają na przyczepność tablic samoprzylepnych. Decydując się na stworzenie dekoracji na tym podłożu robisz to na własną odpowiedzialność gdyż nie uznajemy reklamacji związanych z tymi farbami. W takiej sytuacji polecamy skorzystanie z tablic na podkładzie z PCV.

Inne produkty z tej kategorii

Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Sprawdź nasze recenzje w Opineo