tablica suchościeralna ptaszek 194

tablica suchościeralna ptaszek 194
tablica suchościeralna ptaszek 194 tablica suchościeralna ptaszek 194
szt. 18,38 zł

rozmiarszer. x wys. cm
bazowy30,0 x 40,0
A x 1.545,0 x 60,0
B x 2.060,0 x 80,0
C x 2.575,0 x 100,0
D x 3.090,0 x 120,0
E x 3.5105,0 x 140,0
F x 4.0120,0 x 160,0

Kształtowa biała lub kolorowa tablica samoprzylepna dostępna jest w kilku rozmiarach. Tablice można montować na zewnątrz gdyż są odporne na działanie warunków atmosferycznych.

Maksymalny rozmiar dla tablic kolorowych to 90x120 cm.

Na indywidualne życznie wykonujemy tablice w dowolnym rozmiarze. Jeżeli potrzebujesz innego nadruku lub własnej, indywidualnej wersji tablicy możemy ją dla Ciebie wykonać. Jeżeli masz własny projekt możesz skorzystać z produktu: tablica z własną grafiką aby złożyć zamówienie on-line.

Tablica dostępna jest w wersji elastycznej samoprzylepnej - wykonana jest z elastycznej, samoprzylepnej folii o grubości zaledwie 0,2 mm. Idealnie nadaje się do montażu na wszelkich gładkich powierzchniach takich jak ściany, meble czy powierzchnie szklane.

Opcjonalnie możliwe jest wykonanie tablicy na podkładzie z 5 mm PCV. Nie dotyczy to jednak wszystkich wzorów. W celu sprawdzenia możliwości produkcyjnych prosimy o kontakt przed dokonaniem zakupu. Tablica na PCV pozbawiona jest wszelkich ramek. Krawędzie wykończone są na ostro. Tablica jest bardzo lekka, a jednocześnie wytrzymała.

Super fakty o powierzchni suchościeralnej

Nasze tablice posiadają nowoczesną powierzchnię suchościeralną, która pozwala na całkowite wyczyszczenie tablicy nawet gdy napisy pozostaną na niej przez długi okres.

Tablice suchościeralne dostępne są w wersji matowej oraz błyszczącej.

Wersja błyszcząca to idealne miejsce do częstych i intensywnych notatek jak również wymarzone miejsce do pracy naszych dzieci. Wszelkie napisy wystarczy przetrzeć ścierakiem lub ściereczką z mikrofibry aby w mig zniknęły z powierzchni tablicy.

Tablica matowa może być wykorzystana jako alternatywa ekranu dla rzutnika, jednak ze względu na swa lekką niewidoczną dla oka porowatość posiada nieco gorsze właściwości ścieralne. Wykonane napisy należy ścierać po ich wyschnięciu, a najlepszą metodą czyszczenia będzie ściereczka z mikrofibry. Tablicę warto czyścić okresowo specjalistycznym płynem do tablic lub wodą z małą ilością płynu do mycia naczyń.

Prosty montaż

Samoprzylepną tablicę wystarczy nakleić na płaską powierzchnię – ścianę, blat stołu lub biurka czy nawet meble. Równie łatwo można ją w każdej chwili zdemontować – zwyczajnie odkleić nie pozostawiając żadnych śladów. Jeżeli wybierzesz tablicę z podkładem z płyty PCV możesz przykleić ją za pomocą taśmy dwustronnej, powiesić, przykręcić lub po prostu wykorzystać jako wolnostojącą.

Do pisania na tablicy należy używać wyłącznie mazaków przeznaczonych dla tablic suchościeralnych.

dlaczego tablica samoprzylepna?

  • lekka i bezpieczna
  • tańsza od tradycyjnych tablic
  • zapewnia prosty i czysty montaż
  • wykonana z profesjonalnej folii tablicowej
  • elastyczna i cienka tylko 0,2 mm grubości lub sztywna na 5mm podkładzie z PCV
  • szybko przykleisz i odkleisz

termin realizacji
Tablice realizujemy w terminie od 3 do 5 dni, wersje kolorowe do 7 dni roboczych.

Zwróć uwagę - farby o wysokiej zawartości lateksu, farby zmywalne, plamoodporne i fasadowe niekorzystnie wpływają na przyczepność tablic samoprzylepnych. Decydując się na stworzenie dekoracji na tym podłożu robisz to na własną odpowiedzialność gdyż nie uznajemy reklamacji związanych z tymi farbami. W takiej sytuacji polecamy skorzystanie z tablic na podkładzie z PCV.

Inne produkty z tej kategorii

2009-2017 Wally © KQS.store