naklejki serca zestaw 1982

naklejki serca zestaw 1982
naklejki serca zestaw 1982 naklejki serca zestaw 1982 naklejki serca zestaw 1982 naklejki serca zestaw 1982
szt. 114,49 zł

rozmiar całego zestawu: 96 x 96 cm szer. x wys. [cm]

Naklejki wykonane są z wysokiej jakości folii samoprzylepnej. Pokryte są specjalną warstwą transportową która zapewnia łatwe przeniesienie ich na oklejaną powierzchnię. Nie musisz niczego wycinać, usuwać zbędnych elementów, czy głowić się nad ułożeniem wzoru na ścianie. Szybko i sprawnie przykleisz je do ściany. Przeznaczone są do montażu na gładkich powierzchniach.

Oferujemy dekoracje które zawsze działają. Każdorazowo otrzymujesz produkt najwyższej jakości, bez kompromisów i dróg na skróty. Masz pewność, że otrzymasz najlepszy produkt i usługę na rynku. Jeżeli mimo wszystko zdarzy się coś nieoczekiwanego podczas montażu, masz zastrzeżenia do samego produktu, nie zostawimy Cię samego.

Do wyboru ponad 60 kolorów w wersji matowej i błyszczącej.

Jeżeli interesuje Cię inny niż podany rozmiar prosimy o kontakt. Ponieważ jesteśmy producentem możemy przygotować naklejkę w dowolnym formacie jak i dopasować ją do Twoich potrzeb.

Naklejki możesz wykorzystać nie tylko do dekoracji ścian! Doskonale nadają się do oklejania mebli, drzwi, blach, szkła czy powierzchni malowanych. Można stosować je na zewnątrz, są wodoodporne i dobrze znoszą warunki atmosferyczne.

czas produkcji naklejek

Od zaksięgowania wpłaty Twoje zamówienie zostanie zrealizowane w terminie do trzech dni roboczych po czym nastąpi jego wysyłka.

Zwróć uwagę - farby o wysokiej zawartości lateksu, farby zmywalne, plamoodporne i fasadowe niekorzystnie wpływają na przyczepność naklejek. Decydując się na stworzenie dekoracji na tym podłożu robisz to na własną odpowiedzialność gdyż nie uznajemy reklamacji związanych z tymi farbami.

Inne produkty z tej kategorii

2009-2017 Wally © KQS.store